Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie odnośnie forum
Autor Wiadomość
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #281
RE: Sugestie odnośnie forum
też jestem za Zawstydzony

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
10-02-2015 08:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #282
RE: Sugestie odnośnie forum
Dziękuję za Waszą konfirmację. Jeśli jeszcze ktoś chciałby się wypowiedzieć, będzie to wielce pomocne Uśmiech

10-02-2015 08:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #283
RE: Sugestie odnośnie forum
Bardzo ciekawy pomysł.

otrzymanePL
favyPL
10-02-2015 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #284
RE: Sugestie odnośnie forum
Dziękuję bardzo wszystkim za wypowiedzi. Odpowiedni temat założyłem w dziale RR.
Zaczynam pierwszą skrzynkę i wyślę kartkę do kogoś Uśmiech

10-03-2015 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #285
RE: Sugestie odnośnie forum
Proszę Państwa! [Obrazek: viannen_84.gif]

Nasz S RR "Moje miasto" zakończył się sukcesem. Dziękuję wszystkim za udział. W związku z tym chciałbym zapytać czy organizować za jakiś czas kolejny o tej samej tematyce czy może zbliżony np."Moje województwo" lub coś podobnego? Będą chętni?

Czy może powołać stały RR "miejski" z regularnymi grupami np. po 3 osoby z ogólnymi tematami lub też wyspecjalizowanymi typu "pojedyńczy widok", ulica, krajobraz, budynek itp?

Planuję jeszcze edycję S-RR "bożonarodzeniowy" ( w listopadzie) z życzeniami odnośnie kartek typu np. pozytyw: mikołaje, choinki... negatyw: religijne, kompozycje świąteczne, karnety itd...

Może macie propozycje co do innych tematów dla S-RR?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie i komentarze. [Obrazek: smile257.gif]

10-07-2015 06:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #286
RE: Sugestie odnośnie forum
Pytanie odnośnie Wakacyjnego RR. Własnie wróciłem z Kijowa i na lotnisku kupiłem kartki. Czy w walacyjnym RR się liczą jeśli będa z polskimi znaczkami czy raczej nikt tak nie chce?

10-23-2015 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #287
RE: Sugestie odnośnie forum
Ja nie chce Język
Co prawda, wakacyjny RR miał służyć wysyłce kartek z miejsca docelowego, ale mogę otworzyć grupę z zaznaczeniem, że wysyłka kartek będzie z Polski.
Jeżeli ktoś będzie chętny to się zapisze do jakiegoś określonego terminu Uśmiech

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
10-23-2015 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS