Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytamy
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #601
RE: Czytamy
wyszła nowa książka Stasiuka, Wschód, więc oczywiście musiałam ją natychmiast kupić. oczywiście moja silna wola znowu dała ciała, bo nie zamówiłam tylko tej jednej książki tylko jeszcze 3 kolejne z Czarnego:
Toast za przodków Wojciecha Góreckiego, ostatni brakujący do mojej kaukaskiej trylogii
Białe. Zimna wyspa Spitsbergen Ilony Wiśniewskiej. może przeczytam o jednym z naszych kolegów z chyba jeszcze niebieskiego forum, który tam wyjechał Język
Jutro przypłynie królowa Macieja Wasielewskiego o wyspie Pitcairn. ktoś tu ją już czytał i polecał więc z pewnością się nie rozczaruję.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
09-30-2014 08:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #602
RE: Czytamy
Książek zabrałam ze sobą do nowego miejsca zamieszkania raptem kilka i to w dodatku takich, które już kiedyś czytałam (ale wracam z chęcią). Pewnie w zimowe wieczory będą mi towarzyszyły z braku innych opcji; jedyną książką na jaką czekam niecierpliwie i którą kupię choćbym miała specjalnie po nią do Polski lecieć, to książka, którą napisze i wyda idziesiec.

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
10-03-2014 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #603
RE: Czytamy
Przeczytałam ostatnio Wielkiego Gatsby'ego - książka dobra, ale mnie powaliła na kolana, tak bym miała się nie wiem jak zachwycać.
Za to zachwycił mnie Wurt - Jeffa Noona. Najbardziej porąbana książka, jaką w życiu czytałam, ale jest genialna Serce
A aktualnie czytam Głowę na tranzystorach - Hany Ożegowskiej - przypomnienie (chyba, bo nie jestem już pewna czy na pewno to czytałam) z lat dziecięcych, Piątą Stronę Świata - Kazimierza Kutza. Dobrze, że jest słowniczek po bokach, bo pomimo, że kojarzę część śląskich wyrażeń, to np. takie : ,,rabanić fyrlikami w kastrole" to już czarna magia Duży uśmiech, taki średni ze mnie Hanys Oczko
Do tego w kolejce leży też Kwas siarkowy - Amelie Nothomb - pomysł podobny jak w Igrzyskach śmierci - czyli telewizyjne show, w którym ludzie umierają dla uciechy gawiedzi..

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-05-2014 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mizushi Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 193
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #604
RE: Czytamy
Kwas siarkowy? Intrygujący tytuł Duży uśmiech
Ostatnio coś tam w wolnych chwilach podczytuję Zniknięcie słonia Murakamiego od Martiny (no ok, 2 rozdziały dopiero, ale mało mam wolnych chwil), a w kolejce do przeczytania czekają dwie fascynujące pozycje - Urządzenia do realizacji procesów cieplnych (druga - mechanicznych) w technologii chemicznej ehh Niezdecydowany
Ostatnio przeczytałam biografię Marii Skłodowskiej, to pierwsza biografia, którą czytałam w życiu i jednocześnie jedna z ciekawszych książek, nie sądziłam, że aż tak mi się spodoba.

PC: http://www.postcrossing.com/user/Mizushi
Blog zdecydowanie niepocztówkowy: http://madeinmyhand.blogspot.com/
11-05-2014 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #605
RE: Czytamy
Ja nie lubię biografii. W ogóle mnie nie zachęcają do czytania Niezdecydowany Film biograficzny o jakiejś interesującej osobie, albo nawet traktujące tylko o jakimś wycinki życia (np. jak Bogowie o Relidzie - swoją drogą świetny film), to tak, ale książki ;/ Niet.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-06-2014 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomekfbaran Offline
Banned

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2015
Post: #606
RE: Czytamy
Moja Afryka zbiera dobre recenzję, sięgnę po nią, jeśli tylko skończę Moją Prawdę Mike Tysona, dawno nie czytałem takiej książki - mam na myśli naprawdę mocny język oraz szczegółowo opisane epizody z życia Bestii
11-02-2015 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS