Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film..
Autor Wiadomość
mishi Offline
forumowa milicjantka
****

Liczba postów: 689
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 9
Post: #1
Ostatnio obejrzany film..
.. jaki był?
Czy fajny czy wręcz przeciwnie - nowy, stary, recenzja, opinia, słowem..

co ostatnio oglądaliśmy?

Masz w kieszeni pistolet, czy tak bardzo cieszysz się na mój widok? Diabeł

Staram się być miła - doceń to. Anioł
02-04-2012 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: Ostatnio obejrzany film..
Dom wariatów jako pierwsza część serii o Adasiu Miauczyńskim, którego pewnie większość kojarzy z "Dnia Świra", ale i z "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (o "Nic śmiesznego" nie wspominam, bo to się jakby minęło z serią). Dramat, męczący dramat. Z trudem dotrwałam do końca, ale całość oceniłabym na 7/10.

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-05-2012 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tutek134 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Ostatnio obejrzany film..
Dzisiaj "Skazany na Shawshank" - ulubiony, ukochany!
02-05-2012 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
toruko Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Ostatnio obejrzany film..
ja dzisiaj z okazji chorobowego obejrzałam Toy Story 3, który to muszę przyznać był lepszy niż się spodziewałam Uśmiech oraz Odlot, który pokochałam z całego serca, przeuroczy! Duży uśmiech

'I have no special talents. I am only passionately curious.' A. Einstein
http://www.postcrossing.com/user/toruko
02-05-2012 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
toruko Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Ostatnio obejrzany film..
ciąg dalszy Duży uśmiech
dzisiaj z kolei obejrzałam '9' - animacja na wysokim poziomie, ale zabrakło mi czegoś, może głębszego insightu w postaci bohaterów; może zbyt prosto poprowadzona fabuła, może i jedno i drugie, nie wiem. bez fajerwerków. Uśmiech

'I have no special talents. I am only passionately curious.' A. Einstein
http://www.postcrossing.com/user/toruko
02-05-2012 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #6
RE: Ostatnio obejrzany film..
Ja z kolei widziałam ostatnio "Carnage". Doooobre, wciąga i nie chce puścić Uśmiech.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-05-2012 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
lukpolik Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 98
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Ostatnio obejrzany film..
Ja ostatnio obejrzałem film oparty ba faktach z Richardem Gere "Mój przyjaciel Hachiko"Film jest oparty na faktach.Film opowiada historie pewnego profesora który znajduje pewnego szczeniaka i przygarnia go pod swój dach. Pies po pewnym czasie zaczyna codziennie odprowadzac swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzić. I tutaj zaczyna się cała historia... ale jej nie zdradze. Radze obejrzeć wam ten film.Powiem jedno choć może to nie prawdopodobnie zabrzmieć w ustach dorosłego faceta ale się popłakałem jak dziecko i nie tylkoja
02-05-2012 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pannaem Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Ostatnio obejrzany film..
Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna - spokojny i ładny. Spodoba się miłośnikom natury.
02-05-2012 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #9
RE: Ostatnio obejrzany film..
Dawno nic nie ogladalam (caly styczen to bylo uczenie sie) ale w ramach angielskiego ogladalismy Trzy oblicza Ewy. Film calkiem fajny,ze dosc stary (50?60? rok). Bohaterka oczywiscie ma osobowosc wieloraką czy tytułowe trzy oblicza. Jak ktos lubi takie psychologiczne filmy to polecam (aczkolwiek z tej samej tematyki Sybil bylo o wiele fajniejsze)
02-05-2012 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
machia Offline
anula brzydula
****

Liczba postów: 492
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #10
RE: Ostatnio obejrzany film..
Wczoraj byłam z lubym w kinie na "Idach Marcowych" - film fajny, miejscami naciągany (ach hollywood), niestety końcówka mnie rozczarowała Smutny

Postcrossing - Blog
http://db.tt/uVbA6GV8 Dropbox
02-05-2012 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tutek134 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Ostatnio obejrzany film..
(02-05-2012 05:54 PM)heksita napisał(a):  Ja z kolei widziałam ostatnio "Carnage". Doooobre, wciąga i nie chce puścić Uśmiech.

Przed chwilą obejrzałem - wszyscy wmawiali mi, że nudny, że bez sensu ale całkiem mi się podobał.
02-05-2012 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #12
RE: Ostatnio obejrzany film..
A ja wróciłam niedawno z kina, z filmu "W ciemności". Napiszę coś więcej jutro, bo nie mam siły dzisiaj Duży uśmiech

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
02-05-2012 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #13
RE: Ostatnio obejrzany film..
(02-05-2012 09:24 PM)tutek134 napisał(a):  
(02-05-2012 05:54 PM)heksita napisał(a):  Ja z kolei widziałam ostatnio "Carnage". Doooobre, wciąga i nie chce puścić Uśmiech.

Przed chwilą obejrzałem - wszyscy wmawiali mi, że nudny, że bez sensu ale całkiem mi się podobał.


To już zależy oczywiście od widza.

Dla mnie jednym z najgorszych filmów 2011 było "Drzewo życia". A na jego temat też są zdania podzielone, na IMDB oceny są albo 1/10, albo 10/10 Szczęśliwy.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-05-2012 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pannaem Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Ostatnio obejrzany film..
Właśnie skończyłam oglądać "Dziewczynę z tatuażem". Jedyne co mogę powiedzieć - łał.
02-05-2012 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #15
RE: Ostatnio obejrzany film..
(02-05-2012 10:18 PM)pannaem napisał(a):  Właśnie skończyłam oglądać "Dziewczynę z tatuażem". Jedyne co mogę powiedzieć - łał.

A widziałaś szwedzkie Millenium?? Bo jestem ciekawa opinii. Ja widziałam wersję szwedów, a na amerykańską się nie zdecydowałam.

Ale w temacie, wczoraj obejrzałam "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Fajnie że takie filmy się tworzy, ale historia straszna.

Poza tym ostatnimi czasy nadrabiam zaległości i na czasie mam pierwsze filmy z młodym Johnnym Deepem z lat 93, 94, 95 Duży uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
02-05-2012 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #16
RE: Ostatnio obejrzany film..
wczoraj oglądałam starocia z jeszcze młodym Gustawem Holoubkiem. jestem mega zadowolona.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-06-2012 09:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #17
RE: Ostatnio obejrzany film..
A ja ostatnio obejrzałam "Naciągaczy" z N. Cage'em Duży uśmiech Niby z 2003, ale jakoś wcześniej nie widziałam... Oglądało się świetnie! Chyba zostanie jednym z najulubieńszych! Duży uśmiech

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
02-06-2012 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #18
RE: Ostatnio obejrzany film..
Ja wczoraj obejrzałam w koncu "Kocha, lubi, szanuje" początek mnie nie powalił na kolana, ale im dalej, tym lepiej, podczas kulminacyjnej sceny ogrodowej piałam ze śmiechu, a na tekst: "Fuck, seriously? You look like photoshoped" roześmiałam się tylko i z miną cwaniaka dodałam: Yeah, you right Duży uśmiech He's sexy and I know it Duży uśmiech Ogólnie mówiac, dobry film! Polecam Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-06-2012 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #19
RE: Ostatnio obejrzany film..
No, jako że jutro z wczoraj jest dzisiaj, to miałam napisać parę słów o swoich wrażeniach po obejrzeniu "W ciemności".

Po pierwsze, na prawdę dawno nie widziałam do tego stopnia realistycznego i sugestywnego obrazu. Przy niektórych scenach odczuwałam fizyczny ból, momentami miałam ochotę odwrócić głowę i po prostu nie patrzeć na to, co na ekranie.

Po drugie, to chyba pierwszy film dotyczący Holocaustu, który pokazuje Żydów jako zupełnie normalnych ludzi, nie Naród Wybrany i największe ofiary świata - normalnych ludzi, którzy w każdych warunkach potrafią sobie poradzić, którzy cenią swoją rodzinę, tworzą namiastkę domu, mają typowe dla człowieka potrzeby i instynkty, a seks jest dla nich ważny. Ten seks właśnie był szczególnie znamienny, a sceny pokazywały niemal zwierzęce pożądanie. Nie słyszałam nigdy o tym, żeby jakiś inny film o tej tematyce dotykał tej sfery ludzkiego życia. Zresztą sceny seksu wywołały w Internecie burzę, nie rozumiem dlaczego.

Bardzo podobało mi się to, że Holland pokazała, że Socha nie ukrywał Żydów bezinteresownie (przynajmniej nie miał takiego zamiaru) i brał od nich pretensje. Że wcale nie był stereotypowym bohaterem, który w imię wyższych wartości po prostu chce ich ratować. Z początku... Dla dalszego ciągu polecam obejrzeć film Uśmiech

A na koniec - GENIALNE moim zdaniem kreacje Więckiewicza i Preis. W związku z tym, że całkiem niedawno miałam wrażenie, że Więckiewicza zobaczę otwierając lodówkę, byłam zaskoczona tą rolą. Zupełnie odmienna od poprzednich i - według mnie - najlepsza jego rola do tej pory. Kinga Preis - klasa sama w sobie.

W skali 1-10 oceniłam na 8, choć najchętniej dałabym 8,5 Oczko

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
02-06-2012 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pannaem Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #20
RE: Ostatnio obejrzany film..
(02-05-2012 11:57 PM)PaulaZ87 napisał(a):  
(02-05-2012 10:18 PM)pannaem napisał(a):  Właśnie skończyłam oglądać "Dziewczynę z tatuażem". Jedyne co mogę powiedzieć - łał.

A widziałaś szwedzkie Millenium?? Bo jestem ciekawa opinii. Ja widziałam wersję szwedów, a na amerykańską się nie zdecydowałam.
Niestety nie widziałam, ale na pewno to nadrobię Oczko
02-07-2012 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS