Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #481
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Tylko tyle Wam powiem

I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał

Szczęśliwy

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
03-09-2012 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #482
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Eeee tam, ja dostałam i kwiatki, i prezenciki Duży uśmiech Super sprawa Duży uśmiech
03-09-2012 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mishi Offline
forumowa milicjantka
****

Liczba postów: 689
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 9
Post: #483
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Drodzy Mężczyźni, ja Wam dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Mężczyzny - zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrego seksu pod choinką, mnóstwo pocztówek z egzotycznych krajów i czego tam sobie zapragniecie

Całuski!

Masz w kieszeni pistolet, czy tak bardzo cieszysz się na mój widok? Diabeł

Staram się być miła - doceń to. Anioł
03-10-2012 09:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #484
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
DZIE-KU-JE-MY Zawstydzony

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
03-10-2012 09:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #485
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Dziękujemy! Szczęśliwy

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
03-10-2012 11:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #486
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
<kwiatek> : D

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
03-10-2012 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #487
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
wszystkiego najlepszego panowie Uśmiech Serce

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
03-10-2012 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #488
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Właśnie miałam złożyć życzenia naszym panom a widzę, że już to zrobiono Uśmiech I dobrze, ale dołączam się Uśmiech Wszystkiego najlepszego: zdrowia, szczęscia i wiele uśmiechu Uśmiech

A tak poza tym... właśnie poprawiam pracę mgr pewnej studentki zarządzania na prywatnej śląskiej uczelni, odpłatnie oczywiście. Słyszałam już bardzo wiele złego o wykładowcach tej uczelni, ale nie brałam tego do siebie, zresztą, co mi tam do jakiejś wyższej szkoły czegoś tam, skoro miałam problem ze swoimi wykładowcami, ale MATKO BOSKA, nie wiem kto gorszy, studentka czy promotorka :O Chyba jednak promotorka, bo ja rozumiem, że nie każdy jest humanistą i nie ma zdolności do składania pięknych zdań i dlatego w końcu dziewczyna płaci mnie, bym to poprawiła i naniosła poprawki promotorki, ale do diabła, ktoś kto tytułuje się profesorem i rości sobie prawo do sygnowania swoim nazwiskiem prac magisterskich i doktorskich swoich studentów i doktorantów, powinien mieć chyba jakieś pojęcia o zasadach języka polskiego, co?

Po prostu tragedia jakie lapsusy i jakie błędy stylistyczne, gramatyczne, interpunkcyjne i składniowe ta kobieta przepuszcza Zdziwko Jeszcze ortografa przepuszczonego jeszcze nie zauważyłam, ale za to skreśla to co jest dobrze O matko Kiedy się w publikacji/pracy/ artykule używa czyjegoś nazwiska po raz pierwszy, to powinno się użyć też imienia np. Anna Kowalska uważa, że. Później już można jechać z samą Kowalską, albo A. Kowalską, ale tu akurat poskreślała dziewczynie imiona i zoastawiła tylko inicjały. A przepraszam, ale skąd ja jako recenzent mam wiedzieć jak ma jakiś pan Pszczołowski na imię? O matko

Shame on you pani promotorko, najpierw powinna dokształcić samą siebie, a nie jechać po z poprawkami tam gdzie nie trzeba (nie raz) a zostawiać gigantyczne błędy...

O bibliografii też nie ma bladego pojęcia, gdyby zobaczył to jeden z trzech moich dotychczasowych promotorów, to złapały/złapałaby się za głowę...

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 05:44 PM przez nemezis871.)
03-10-2012 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
convallaria Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #489
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
nemezis871 napisał(a):Kiedy się w publikacji/pracy/ artykule używa czyjegoś nazwiska po raz pierwszy, to powinno się użyć też imienia np. Anna Kowalska uważa, że. Później już można jechać z samą Kowalską, albo A. Kowalską, ale tu akurat poskreślała dziewczynie imiona i zoastawiła tylko inicjały. A przepraszam, ale skąd ja jako recenzent mam wiedzieć jak ma jakiś pan Pszczołowski na imię?

Yyy... A to nie powinno być coś w stylu" W swojej publikacji Kowalska wykazała, że... [Kowalska, 2007]"? I potem ten artykuł w bibliografii.

PC - favy z Polski
03-10-2012 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #490
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
No tak! Masz rację Najlepiej jest napisać właśnie: pani Kowalska w publikacji wykazała i przypisik, ale w momencie, kiedy nie podaje się tego tytułu w tekście, a jedynie nazwisko samo, to już powinno się doprecyzować o którego Kowalskiego czy tam Pszczołowskiego chodzi, bo mnie nawet z przypisu nic nie mówi inicjał. Dla mnie T. może jednakowo oznaczać Tomasza, Tadeusza, Tymoteusza i Tobiasza. Poza tym to akurat był najmniejszy pryszcz z tego co ta kobieta skreśla i zostawia Oczko Ale to już mniej ważne, mogłabym wypisywać do jutra, a to było pierwsze i w sumie najmniej istotne co mi się rzuciło w oczy Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
03-10-2012 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #491
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Mnie właśnie tak uczyli jak covallaria mówi. Co prawda to na anglistyce, ale nie sądzę, by zasady się różniły Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 08:55 PM przez ven-a.)
03-10-2012 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #492
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
No to przecież się zgodziłam, że tak jak Convallaria napisała jest najlepiej Oczko Ale jeśli już studentka czy pani promotorka chciała inaczej, to mogły przynajmniej zrobić to tak by było wiadomo o kogo chodzi Oczko
Ja oczywiście też w swojej pracy pisałam tak jak piszecie obie Uśmiech

Masakra, idzie mi to jak krew z nosa. Dopiero dziesiąta strona a siedzę nad tym chyba od 17:00

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 08:47 PM przez nemezis871.)
03-10-2012 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #493
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Tak, tak, ja rozumiem, właśnie mówię, że mnie też tak uczyli Język A nie jakimiś inicjałami O matko
03-10-2012 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #494
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Mój listonosz chyba tak już się przyzwyczaił, że przychodzą do mnie codziennie kartki, że z rozpędu dorzucił mi też kartkę do sąsiadów Duży uśmiech.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
03-10-2012 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #495
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ludziska super kraje są do zdobycia w "I'm going on vacation RR" na oficjalnym forum! Szczęśliwy

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
03-11-2012 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #496
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
taaaa, szkoda że jedyny który mnie interesuje ma "1 person per country"... Niezdecydowany

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
03-11-2012 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #497
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Mi się (chyba) udało załapać na Monako, Kajmany oraz Norwegię. Cyklop Opłaca się codziennie zaglądać w to miejsce Szczęśliwy

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2012 12:22 AM przez Maxus.)
03-11-2012 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #498
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
nie opłaca się wo ole wiedzieć o tym miejscu bo się tylko wkurzam że na nic się nie załapuję ;/

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
03-11-2012 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #499
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(03-10-2012 11:54 PM)heksita napisał(a):  Mój listonosz chyba tak już się przyzwyczaił, że przychodzą do mnie codziennie kartki, że z rozpędu dorzucił mi też kartkę do sąsiadów Duży uśmiech.

Haha, mój też tak kiedyś zrobił Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
03-11-2012 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #500
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
u mnie też się zdarza Duży uśmiech w sumie dobrze Duży uśmiech

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
03-11-2012 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS