Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuażohistorie
Autor Wiadomość
jaagnie Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Post: #1
Tatuażohistorie
Od zawsze kręciły mnie tatuaże, chociaż nie jestem pewna, czy chciałabym mieć jakiś na sobie... W każdym razie, interesują mnie one i lubię patrzeć na jakieś ładne okazy, słuchać ich historii etc.

Ruszyłam więc z pewnym projektem, który mam nadzieję, że się rozrośnie:

http://www.wiecznaopowiesc.wordpress.com

Główne założenie jest proste: historie tatuaży. Wiadomo, tatuaż to coś, co się już raczej nie zmaże i jest permanentne. Nakłaniam więc ludzi, znajomych i obcych, do dzielenia się swoimi historiami: co przedstawia ich 'dziara', gdzie ją zrobili, w jakich okolicznościach...

Zwracam się także do Was - jeśli znacie kogoś chętnego do wyznań, albo sami macie na to chrapkę, zachęcam jak najbardziej! W takim wypadku wysyłam opracowaną ankietę i odpowiadacie na to, co chcecie (wiem, że dla niektórych tatuaże to sprawa niemal intymna).
06-14-2012 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: Tatuażohistorie
to ja chętnie, podeślij na pw. ale nie obiecuję że odeślę wcześniej niż za miesiąc. muszę przemyśleć jak wiele chcę powiedzieć (;

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
06-15-2012 03:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS