Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sześciomiesięczny RR #01: wrzesień 2012 - luty 2013
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #1
Duży uśmiech Sześciomiesięczny RR #01: wrzesień 2012 - luty 2013
Cześć,

W wątku poprzedniego RR-a wariaty dała błogosławieństwo na otwarcie nowego sześciomiesięcznego RR-a przez kogoś innego, więc po krótkim namyśle postanowiłem, że będę to ja Uśmiech.

RR rozpocznie się od września. Proszę o pamiętanie, że jest to zabawa długoterminowa i zgłaszając się do udziału w RR-ze zobowiązujecie się do wysyłania pocztówek co miesiąc w określonej liczbie.

Zasady:
  1. Do zabawy zapraszam osoby z minimalnie 30-dniowym stażem w PC, udzielające się na forum.
  2. O miejscu na liście decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli ktoś ma swój szczęśliwy numerek, to może zaproponować aby umieścić go na liście pod tym numerkiem.
  3. Zgłoszenie do RR-a powinno zawierać nick oraz link do profilu PC. Konieczne jest również przesłanie do mnie w przeciągu 3 dni PW z adresem korespondencyjnym. Wpis na listę nastąpi dopiero po spełnieniu tych formalności.
  4. Opcjonalnie można też w zgłoszeniu podać lub później dosłać linka do galerii otrzymanych kartek, jeśli jest to inna galeria niż oficjalna na PC
  5. Również opcjonalnie można podać preferencje dotyczące kartek, jakie chce się lub nie chce się otrzymywać.
  6. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia.
  7. Wysłanie zgłoszenia udziału w RR-ze oraz przesłanie do organizatora przez uczestnika adresu korespondencyjnego jest równoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez organizatora w celu organizacji zabawy, a w szczególności na przekazanie adresu korespondencyjnego innym uczestnikom zabawy.
  8. Zastrzegam sobie prawo do odmowy wpisania na listę w przypadku istnienia uzasadnionych wątpliwości co do solidności zgłaszającego się.
  9. Na potrzeby wyjaśniania dalszych zasad i obliczeń przyjmujemy, że będzie 18 uczestników RR-a. Jeśli będzie Was mniej lub więcej, czy też będzie to liczba niepodzielna przez 6, to również damy sobie radę - nikogo nie odeślę z kwitkiem Uśmiech.
  10. W pierwszym tygodniu miesiąca ogłoszę 3 osoby (przy 18 uczestnikach), do których wszyscy będą wysyłać kartki. Gdy liczba uczestników będzie niepodzielna przez 6, to w pierwszych miesiącach będzie więcej szczęśliwców, w kolejnych o jednego mniej (np. przy 20 uczestnikach we wrześniu i październiku będzie 4 szczęśliwców, w pozostałych miesiącach 3).
  11. Kryterium przyporządkowania uczestników do konkretnych miesięcy, w których będą otrzymywać kartki od pozostałych uczestników jest staż postcrossingowy wg informacji z profilu podanego w zgłoszeniu. Uczestnicy o najdłuższym stażu będą szczęśliwcami jako pierwsi.
  12. Osoby niebędące szczęśliwcami w danym miesiącu wysyłają po jednej kartce do 3 szczęśliwców (w sumie 3 kartki). Szczęśliwcy również wysyłają do siebie nawzajem kartki (w sumie 2 kartki).
  13. W ciągu 6 miesięcy trwania RR-a każdy będzie szczęśliwcem dokładnie 1 raz.
  14. Po ogłoszeniu szczęśliwców w danym miesiącu wszyscy uczestnicy RR-a otrzymają ich adresy korespondencyjne przez PW.
  15. Kartki proszę wysłać nie później niż 10 dni od otrzymania adresów korespondencyjnych szczęśliwców.
  16. RR nie ma określonego tematu, należy jednak starać się w miarę możliwości wpasować w preferencje odbiorców określonych w profilu PC i w favach, a także unikać wysyłania do odbiorcy kartek, które już otrzymał.
  17. Na kartce proszę podać nazwę RRa, nick i swój nr z listy uczestników.
  18. Kartki wysyłamy wypisane, oznaczkowane, chyba, że ktoś specjalnie zaznaczy, że woli niezapisane czy w kopercie - proszę o taką informację w poście, w którym się zgłaszacie.
  19. Proszę postować w tym wątku w przypadku otrzymania lub wysłania kartek - obok nicku należy podać numerek osoby, od której otrzymało się pocztówkę.
  20. Organizator RR-a przechowuje otrzymane od uczestników dane osobowe w prywatnym zestawie danych osobowych bez ustalonej struktury. Zestaw danych osobowych ma formę doraźną i po zakończeniu zabawy zostanie on usunięty przez organizatora. Jednocześnie organizator informuje, iż wprowadził odpowiednie zabezpieczenia techniczne, dzięki którym jest jedyną osobą mającą dostęp do zestawu danych osobowych.
  21. Zastrzegam sobie prawo do dodania lub zmiany zasad oraz indywidualnych rozstrzygnięć w przypadku pojawienia się problemów nieprzewidzianych przez powyższe zasady.


Pozdrawiam i zapraszam do zabawy Uśmiech



Lista uczestników:
  1. stalowamagnolia: profil na PC
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  2. Anusiak85: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  3. Wariaty: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  4. romanek: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  5. Martina: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  6. Basia27: profil na PC
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  7. Pasażerka: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  8. Mariola: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  9. wedmoczka: profil na PC
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  10. Maxus: profil na PCotrzymane z Polski
    Preferencje: Najlepiej coś z favów, ale to nie jest konieczność Oczko
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  11. Mikis: profil na PCotrzymane z Polski
    Preferencje: Najchętniej otrzymałby którąś z galerii ulubionych
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  12. samlanka: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  13. Draakhan: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  14. anka79: profil na PC
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  15. Mishi: profil na PCotrzymane z Polski
    Preferencje: Favy. Ogólnie proszę w miarę możliwości o single, ładne widoczki, żadnych dzieci i zwierzątek, bo tego nie lubię, miasta, miasteczka, wsie, i takie tam, zwykłe. Góry i morze najbardziej pożądane,
    Jeżeli ktoś ma UNESCO z tych miejsc, byłabym wdzięczna: Wieliczka, Białowieża, Zamość, Toruń, Park Mużakowski i drewniane kościoły Uśmiech Tego mi brakuje Uśmiech
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  16. Tulsa: profil na PCotrzymane z Polski
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty
  17. heksita: profil na PCotrzymane z Polski
    Preferencje: Lista życzeń z profilu na PC, a w skrócie: przy wyborze kartki dla mnie proszę o omijanie multi view, handmade'ów i kartek reklamowych, standard Oczko. No i kartki z Polski, nie z innych krajów.
    WrzesieńPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLuty


Legenda:
Wrzesień - kolor miesiąca, w którym nie zostały jeszcze wysłane pocztówki
Wrzesień - kolor miesiąca, w którym pocztówki zostały wysłane



Otrzymane kartki:

Wrzesień 2012:
  • romanek (#4)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Martina (#5)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Mikis (#11)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)

Październik 2012:
  • Pasażerka (#7)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Mishi (#15)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • heksita (#17)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)

Listopad 2012:
  • stalowamagnolia (#1)
    2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Wariaty (#3)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Maxus (#10)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)

Grudzień 2012:
  • Anusiak85 (#2)
    1 (stalowamagnolia)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Mariola (#8)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Draakhan (#13)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)

Styczeń 2013:
  • Basia27 (#6)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • wedmoczka (#9)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • Tulsa (#16)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)17 (heksita)

Luty 2013:
  • samlanka (#12)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)13 (Draakhan)14 (anka79)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)
  • anka79 (#14)
    1 (stalowamagnolia)2 (Anusiak85)3 (Wariaty)4 (romanek)5 (Martina)6 (Basia27)7 (Pasażerka)8 (Mariola)9 (wedmoczka)10 (Maxus)11 (Mikis)12 (samlanka)13 (Draakhan)15 (Mishi)16 (Tulsa)17 (heksita)

Legenda:
X (xxxxxx) - kolor osoby, od której kartka jeszcze nie dotarła
X (xxxxxx) - kolor osoby, od której kartka doszła

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-16-2013 09:30 AM przez Draakhan.)
08-08-2012 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #2
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Pasażerka, mile widziany numerek 7.
profil: http://www.postcrossing.com/user/pasazerka
galeria polskich otrzymanych: http://pasazerka-postcrossing.blogspot.c...a%2FPoland

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
08-08-2012 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #3
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Martina, mile widziany numerek 5 Szczęśliwy
profil na PC: http://www.postcrossing.com/user/pomaranczowa
większość otrzymanych z PL: https://picasaweb.google.com/10340297631...stcrossers

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
08-08-2012 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anusiak85 Offline
kartkowy nałogowiec
****

Liczba postów: 403
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #4
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
ja też, ja też!!

profil uzupełnię w domu, wieczorem, karteczki polskie otrzmane do końca miesiąca też uzupełnię, bom kiedyś zaczęła i nie skończyła, to będę mieć motywację Oczko

mój profil // for trade // favy z Polski //odebrane z Polski
08-08-2012 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wariaty Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
A niech będą dwa sześciomiesięczne, co mi tam Oczko nr 3 poproszę, profil: http://www.postcrossing.com/user/wariaty , a galerię otrzymanych muszę jeszcze uzupełnić, także podam później Uśmiech

UWAGA! Zmieniłam adres zamieszkania! Zainteresowanych zapraszam na prv. Oczko
BARDZO PROSZĘ jeśli jakaś moja kartka do Ciebie nie dotarła, daj mi znać, wyślę resend. Uśmiech

Favy z Polski

Zbieram tylko wypisane, ostemplowane i zaadresowane do mnie kartki, które przedstawiają kraj, z którego zostały wysłane. Proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie! (Chyba, że czyste.) Dziękuję!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2012 02:53 PM przez Wariaty.)
08-08-2012 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #6
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
to tez zgłaszam się z numerkiem 9
link na PC http://www.postcrossing.com/user/wedmoczka

oczywiście nick wedmoczkaUśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2012 05:35 PM przez wedmoczka.)
08-08-2012 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mikis Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 477
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 6
Post: #7
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Raz kozie śmierć.

Proszę nr 11, ale gdyby było więcej osób, to uprzejmie proszę o 21.

http://www.postcrossing.com/user/Mikis

O ile są wszystkie, to z Polski widać tutaj: http://www.flickr.com/photos/mikispost/s...176523678/

Najchętniej otrzymałbym którąś z tych: http://www.postcrossing.com/user/Mikis/g...ourites/PL

Edit. Nick widać po lewej, ale skoro regulamin tak każe, to zamieszczam. Uwaga, podaję swój nick! Mój nick to: Mikis (słownie: Mikis).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2012 05:19 PM przez Mikis.)
08-08-2012 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #8
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Ja też, ja też Duży uśmiech Pod pierwszy lepszy numer.

Mój profil: http://www.postcrossing.com/user/stalowamagnolia

otrzymanePL
favyPL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2012 09:52 PM przez stalowamagnolia.)
08-08-2012 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #9
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
1-3-5-7-9-11, coś wszyscy lubimy nieparzyste liczby Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
08-08-2012 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #10
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Tak, też mi się to rzuciło w oczy Duży uśmiech

Stalowamagnolia, uzupełnij, proszę, swoje zgłoszenie o link do profilu Oczko.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
08-08-2012 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #11
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Przepraszam, już uzupełniam Zawstydzony

otrzymanePL
favyPL
08-08-2012 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #12
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
ja też zgłaszam chęć udziału Uśmiech
http://www.postcrossing.com/user/Basia27

moje FAV PL
08-09-2012 08:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #13
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Jeżeli można dołączać się zza granicy, to ja poproszę nr 17.

Mój profil tutaj: http://www.postcrossing.com/user/heksita
Tam mam wypisaną listę życzeń, a w skrócie: przy wyborze kartki dla mnie proszę o omijanie multi view, handmade'ów i kartek reklamowych, standard Oczko. No i kartki z Polski, nie z innych krajów.

Moje otrzymane z Polski: http://www.flickr.com/photos/heksita/set...257353939/

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
08-11-2012 09:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #14
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Heksita, pewnie że można dołączyć z zagranicy. Czekam na Twój adres Uśmiech. Basia27, również czekam na adres Uśmiech.

A tych, którzy się jeszcze nie zapisali, zapraszam do udziału Duży uśmiech.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012 04:30 PM przez Draakhan.)
08-11-2012 04:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #15
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Proszę także o dopisanie mojej skromnej osobyAnioł

Profil na PC:
http://www.postcrossing.com/user/Romanek

Otrzymane od Was na tym forum:
https://picasaweb.google.com/11733611061...88/Polska#

08-11-2012 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #16
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Przypomnę, że jeszcze tylko do piątku można się zarejestrować do RR-a, a potem zaczynamy zabawę Uśmiech. Jak ktoś jeszcze jest chętny, to zapraszam do zapisania się już dziś Uśmiech

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
08-29-2012 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mishi Offline
forumowa milicjantka
****

Liczba postów: 689
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 9
Post: #17
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
To może ja?
Mishi: http://www.postcrossing.com/user/mishi
Pod numerkiem 15 xD
Otrzymane z Polski: http://wirtualnapodrozniczka.blogspot.co...bel/Polska (muszę douzupełnić)
Favy: http://www.postcrossing.com/user/mishi/g...rites/PL/1

Ogólnie proszę w miarę możliwości o single, ładne widoczki, żadnych dzieci i zwierzątek, bo tego nie lubię, miasta, miasteczka, wsie, i takie tam, zwykłe. Góry i morze najbardziej pożądane,
Jeżeli ktoś ma UNESCO z tych miejsc, byłabym wdzięczna: Wieliczka, Białowieża, Zamość, Toruń, Park Mużakowski i drewniane kościoły Uśmiech Tego mi brakuje Uśmiech

Masz w kieszeni pistolet, czy tak bardzo cieszysz się na mój widok? Diabeł

Staram się być miła - doceń to. Anioł
08-29-2012 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mariola Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 190
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #18
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
To ja też chcę, pierwszy wolny numerek.
Mój profil na PC: http://misiamisia-mariola.blogspot.com/s...bel/Polska

Uśmiech

http://misiamisia-mariola.blogspot.com/
http://www.postcrossing.com/user/marbel12
08-29-2012 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #19
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Dziękuję za zgłoszenia Uśmiech.

A teraz ogłoszenie parafialne. W związku z gorącym tematem konkursów na forum zmieniły się też zasady RR-a. Dodane zostały punkty 7, 11, 20. Osoby, które nie zgadzają się na wprowadzone zmiany, mogą zgłosić się do mnie na PW z prośbą o usunięcie z listy uczestników, aczkolwiek mam nadzieję, że takich osób nie będzie Uśmiech.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
08-29-2012 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #20
RE: Sześciomiesięczny RR wrzesień - luty
Hmm.. to ja też się odważę. Uśmiech

Profil: http://www.postcrossing.com/user/Maxus
Otrzymane polskie: https://picasaweb.google.com/11508461793...737/Poland
Preferencje: Najlepiej coś z favów, ale to nie jest konieczność Oczko
http://www.postcrossing.com/user/Maxus/g...rites/PL/1

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
08-30-2012 09:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sześciomiesięczny RR #02: marzec - sierpień 2013 Draakhan 355 357,972 02-13-2015 12:37 PM
Ostatni post: Monika
  Sześciomiesięczny RR #03: wrzesień 2013 - luty 2014 Draakhan 238 240,620 03-28-2014 12:38 PM
Ostatni post: Beifra
Błąd Sześciomiesięczny RR luty-lipiec :) Wariaty 46 51,188 08-05-2012 04:43 PM
Ostatni post: Wariaty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS