Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Autor Wiadomość
emka Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 1
Post: #1
Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Ostatnio wylosowałam userkę ze Stanów. Fajny profil, żadne mega wymagania, ale gdy weszłam w jej galerię wysłanych złapałam się za głowę! Cyklop Dziewczyna wysyła same potworki! Wszystkie kartki wyglądały, jakby dorwała je za darmo w jakiejś galerii sztuki nowoczesnej. Ja rozumiem, że ktoś może chciał dostać artystyczną kartkę, ale dziewczyna na 100 wysłanych miała może ze 3 wzory właśnie takich koszmarnych kartek. Nie wysłałam jej ładnej mapki z favów, którą akurat posiadałam, ale darmową mapkę miejscowości Pakość. Naklejkami zakleiłam numer konta na odwrocie kartki Diabeł (coś w stylu wpłać 1%). I tu moje pytanie: czy jak widzicie, że user ewidentnie nie wkłada serca w wysyłanie, mało tego, wysyła same buble - staracie się mimo wszystko jakoś wpasować w jego preferencje?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2012 09:43 PM przez emka.)
08-17-2012 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mikis Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 477
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 6
Post: #2
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Ech, tak bardzo się starałaś, a dziewczynie się tak spodoba, że jeszcze wyśle Ci TYC-a Diabeł
08-17-2012 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #3
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Gorzej jeśli ktoś wysyła duże potworki Ninja
ja ostatnio dostałam Azjatycki koszmarek,ale po sprawdzeniu galerii pocieszyłam się,ze nie miałam na co liczyć,bo każdy dostał takąCyklop
PS.ja bym chciała właśnie taką kartke o jakiej piszesz,ale mam to zaznaczone w profilu,jeśli ktoś nie ma,to nie uszczęśliwiam tym,co sama chciałabym dostaćNinja
08-17-2012 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #4
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Sama miałam podobny dylemat jakiś czas temu - użytkownik miał w galerii ten sam wzór. I nie było to 10 kartek - chyba ze 100. Dlatego uznałam, że jeżeli ktoś się nie stara, nie urozmaica swojego hobby, to czemu ja mam się starać i mu wysyłać coś cudownego? I będę tak robić.

Dostałam teraz paskudne AD card z przykrą wiadomością od pewnego usera, dodałam go na czarną listę, na wszelki wypadek, gdy go wylosuję. Duży uśmiech
08-17-2012 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #5
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Lia, a co to za przykra wiadomość? Zdezorientowany


ja jak widzę że ktoś wysyła dziadostwo, to wysyłam pierwszą lepszą kartkę jaką mam akurat pod ręką.

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
08-17-2012 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #6
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
A taka bezduszna, ewidentnie ktoś nie wiedział co napisać. Ale czego się spodziewać po Amerykańcu. Śpiący
08-17-2012 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #7
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-17-2012 11:09 PM)Lia napisał(a):  A taka bezduszna, ewidentnie ktoś nie wiedział co napisać. Ale czego się spodziewać po Amerykańcu. Śpiący


Ja bym nie uogólniała.

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
08-17-2012 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #8
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Pół biedy, jeśli w galerii wysłanych jest jeden wzór jakiegoś widoczku. Nie wszyscy mają dostęp do sklepów z szerokim asortymentem. W takim przypadku wysyłam coś neutralnego albo coś z listy życzeń, jeśli profil ma miły wydźwięk. Ale jeśli to koszmarkowe ad-kartki czy wydruki z domowej drukarki, wysyłam specjalnie coś mało urodziwego, coś zawsze się w pudełku znajdzie.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
08-17-2012 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #9
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Jak widzę po galerii wysłanych, że ktoś odwala fuszerkę, leci masówką w ogóle nie licząc się z tym, czy jego kartki się spodobają drugiej stronie, to no cóż. Której to kartki chcę się pozbyć? Ale fakt, że bywa też, tak jak Mikis napisał Uśmiech. Wprawdzie TYC jeszcze nie dostałem z takiego przypadku, ale favnięcie przez adresata i rozpływanie się w mailach, jaką to świetną kartkę wysłałem zdarzyło się O matko

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
08-18-2012 07:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #10
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-17-2012 11:39 PM)heksita napisał(a):  Pół biedy, jeśli w galerii wysłanych jest jeden wzór jakiegoś widoczku. Nie wszyscy mają dostęp do sklepów z szerokim asortymentem. W takim przypadku wysyłam coś neutralnego albo coś z listy życzeń, jeśli profil ma miły wydźwięk. Ale jeśli to koszmarkowe ad-kartki czy wydruki z domowej drukarki, wysyłam specjalnie coś mało urodziwego, coś zawsze się w pudełku znajdzie.

mam to samo - jeśli ktoś wysyła jakiś jeden wzór, ale czegoś normalnego, to wysyłam coś, czego mam pod dostatkiem, jest neutralne lub jakoś się wpasowuje w preferencje adresata. jeśli ktoś wysyła śmieci, bez względu na preferencje adresata, to też wysyłam coś w tym stylu. może nie śmiecia, ale coś co zalega mi w pudle i jest takie sobie.
ale zdarzyło mi się ze dwa razy, że takie byle co wysłane komuś zostało właśnie przez niego favnięte Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
08-18-2012 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
moonisieq Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
czy w ten sposób sprawdzacie (wall wysłanych, adresatów, do których ta osoba wysłała brzydactwa, etc) każdą wylosowaną osobę zanim wybierzecie dla niej kartkę?
08-18-2012 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emka Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Zawsze sprawdzam galerię wysłanych. Może jakoś super szczegółowo jej nie analizuję, ale rzucam okiem. Czasem od razu widać, że user wysyła różnorodne, ładne kartki. Wtedy ja też bardzo się staram wpasować w jego preferencje Oczko
08-18-2012 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ann Offline
znaczkowy podróżnik
****

Liczba postów: 269
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-17-2012 09:48 PM)Lia napisał(a):  Dostałam teraz paskudne AD card z przykrą wiadomością od pewnego usera, dodałam go na czarną listę, na wszelki wypadek, gdy go wylosuję. Duży uśmiech
Jeśli dostałaś offa, to raczej go nie wylosujesz Język

Blog
Profil na PC
08-18-2012 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #14
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
To znaczy, że nie ma szans, bym trafiła kiedyś na użytkowników, którzy mnie wylosowali?
08-18-2012 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ann Offline
znaczkowy podróżnik
****

Liczba postów: 269
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-18-2012 06:19 PM)Lia napisał(a):  To znaczy, że nie ma szans, bym trafiła kiedyś na użytkowników, którzy mnie wylosowali?

Nie ma szans.

Blog
Profil na PC
08-18-2012 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #16
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-18-2012 06:28 PM)ann napisał(a):  
(08-18-2012 06:19 PM)Lia napisał(a):  To znaczy, że nie ma szans, bym trafiła kiedyś na użytkowników, którzy mnie wylosowali?

Nie ma szans.

Hehe, a niby czemu ja tak jęczałam jak wylosowałam tę panią? Jest jedyną aktywną użytkowniczką stamtąd, więc automatycznie szanse na offa = 0.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2012 08:54 PM przez Satai.)
08-18-2012 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mikis Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 477
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 6
Post: #17
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
W pierwszej chwili przeczytałem Gordon... Mraauuu...
08-18-2012 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PharmacySeal Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Może to dziwne ale ja nigdy nie sprawdzam wysłanych, ehhh to moje dobre serceUśmiech
08-18-2012 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #19
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-18-2012 04:49 PM)moonisieq napisał(a):  czy w ten sposób sprawdzacie (wall wysłanych, adresatów, do których ta osoba wysłała brzydactwa, etc) każdą wylosowaną osobę zanim wybierzecie dla niej kartkę?
ja sprawdzam każdą osobę. najpierw profil, potem ulubione z Polski czy mam coś z jej marzeń, a na koniec wysłane, żeby sprawdzić czy ktoś działa zgodnie z zasadą "bierz i dawaj" czy tylko "dawaj" Oczko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
08-18-2012 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #20
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
podobnie jak Pasażerka, tylko najpierw sprawdzam odebrane z Polski, później favy z Polski, a na koniec wysłane.

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
08-18-2012 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS