Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie dodawanie zdjęć
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #21
RE: Szybkie dodawanie zdjęć
A ja nie mam nigdzie opcji dodaj obrazek Smutny Wciskam "Odpowiedź" pod ostatnim postem i nie ma Smutny Czy może ja coś źle robie?

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
11-13-2013 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #22
RE: Szybkie dodawanie zdjęć
na samym dole pod wszystkimi pierdolami i opcjami jest opcja "dodaj załącznik" i w ten sposób można dodać zdjęcie Oczko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
11-14-2013 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #23
RE: Szybkie dodawanie zdjęć
Aaaa no właśnie, tak myślałam Cyklop Dzięki za pomoc Oczko

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-14-2013 03:37 PM przez marmolada.)
11-14-2013 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS