Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Via Vresna
Autor Wiadomość
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Via Vresna
Jakiś czas napisałam do wydawnictwa Via Vresna w sprawie zamówienia i wczoraj dostałam odpowiedź:

Cytat:Witam Panią,

dziękuję za zainteresowanie naszymi pocztówkami i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Oczywiście jest możliwe zbiorowe zamówienie pocztówek oraz wysłanie ich pocztą za pobraniem. Cena jest uzależniona od ilości zamówionych kartek – przy małych ilościach wynosi 1,20 zł/szt (bez dodatkowej opłaty za wysyłkę), od 100 egz. dajemy 10-procentowy rabat, natomiast w przypadku zamówienia bardzo dużych ilości cena może znacznie się obniżyć (do ok. 50%). Prosiłabym więc o podanie przybliżonej wielkości zamówienia. Domyślam się, że miałyby to być różne ilości z poszczególnych wzorów. Kartki zaprezentowane na stronie internetowej w większości są dostępne, szczegółowo odpowiem po otrzymaniu listy z numerami oraz ilością wybranych kartek.

Urszula Wiśniewska-Jadryszak
WYDAWNICTWO VIA VRESNA


Pocztówki można zobaczyć tu:
1. http://www.via-vresna.pl/widokowki_wrzesnia/
2. http://www.via-vresna.pl/widokowki_wielkopolska/

Gdyby ktoś był zainteresowany do proszę o wpisywanie swoich zamówień,z ostateczną liczbą pocztówek oraz rodzajem przesyłki w postach poniżej.

Zamówienia zbieram do 07.10., do godz. 23:59. Zapraszam. Uśmiech

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
09-28-2012 05:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Via Vresna
Uff, nie naliczyłam tak dużo Cyklop

A więc poproszę:
Wielkopolska - 106, 130, 20, 40x2, 122, 46
Września - 10,11,13x2,128,139,34,3,7,8

W sumie 17 kartek.

Przesyłka poleconym eko Uśmiech

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
09-28-2012 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #3
RE: Via Vresna
nie stać mnie, nie stać mnie, będę płakać Smutny

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
09-29-2012 08:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Via Vresna
Na odrobinę Anioł kartek to każdego stać. Oczko

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
09-29-2012 09:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #5
RE: Via Vresna
(09-29-2012 08:42 AM)Pasażerka napisał(a):  nie stać mnie, nie stać mnie, będę płakać Smutny

Wiem co czujesz :<
Możemy popłakać razem, może chociaż trochę raźniej będzie...
09-29-2012 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Via Vresna
Czy ktoś jeszcze byłby chętny na te pocztówki?

Zamówienia przyjmuję do niedzieli do północy.

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
10-05-2012 07:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #7
RE: Via Vresna
jak zobaczyłam, że wielkopolska, to się uradowałam, bo odkąd zamieszkałam w Poznaniu, nie lubię i staram się nie wysyłać kartek z Krakowem czy Gdańskiem. a tu takie rozczarowanie - piękny Kórnik, piękna Września, no ale gdzie Poznań?! PodejrzanySzczęśliwy

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
10-05-2012 08:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Via Vresna
Blue Viking,podsumowałam zamówienie (zajęło mi to kilka ładnych godzin Zawstydzony ) i wysłałam już do wydawnictwa. Teraz czekam na odpowiedź o dostępności kartek i na pozostałe informacje. Będę pisać na bieżąco o postępach w zamówieniu.

Łącznie wyszło 816 kartek (moje,Twoje i z drugiego forum),na które składają się 63 wzory/rodzaje (Września i Wielkopolska).

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
10-08-2012 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Via Vresna
Ok, super Uśmiech A jaki jest możliwy rabat przy takiej ilości? Diabeł

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
10-08-2012 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Via Vresna
Jeszcze nie wiem,ale mam nadzieję,że będzie to 30%, 35% lub nawet 40% (zobaczę,co uda mi się utargować). Na razie czekam cały czas na odpowiedź z wydawnictwa,czy wszystkie kartki są dostępne (oby,oby Anioł ).

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
10-08-2012 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Via Vresna
Skoro 10% przy 100 kartkach to mam nadzieję na te 40% Zawstydzony

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
10-08-2012 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Via Vresna
Ja w sumie też. Anioł Diabeł

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
10-08-2012 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Via Vresna
Możesz do nich napisać, że jeśli będzie spory rabat to liczba kartek może się powiększyć Anioł Bo jeśli kartki będą kosztować przypuśćmy 70 gr (to jest ok. 40% rabatu) to podejrzewam, że sporo osób dorzuciłoby coś do zamówień, na przykład ja Uśmiech

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
10-08-2012 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Via Vresna
Przed momentem przyszła odpowiedź:

Cytat:Dzień dobry, dziękuję za wiadomość.

Brakuje w tej chwili następujących pocztówek (podaję numery ze strony internetowej):

WRZEŚNIA – 1, 7, 13, 33 (w zamian może być pocztówka świąteczna z tym samym kościółkiem – jest zaprezentowana na stronie głównej), 34, 35, ;

WIELKOPOLSKA – 31, 18 (GNIEZNO z tym samym zdjęciem mamy obecnie w wersji nr 123).

Po dokładniejszym sprawdzeniu być może znajdą się ograniczone ilości niektórych kartek (po kilka), prześlę Pani dokładną informację w ciągu 2-3 dni. Przesyłka jest bezpłatna; jeśli to Pani odpowiada, może być za pobraniem pocztowym (płatne przy odbiorze). Wygląda na to, że uzbiera się ok. 650-700 kartek – cena za 1 szt. po uwzględnieniu rabatu wyniesie 0,80 zł. Łączny koszt podam w e-mailu po ostatecznych uzgodnieniach.

Czekam na odpowiedź od Pani, myślę że sfnalizowanie całości (uzgodnienie ostatecznej listy, skompletowanie zamówienia, wysyłka) potrwa ok. 2 tygodni.

Pozdrawiam – U. Wiśniewska-Jadryszak, VIA VRESNA


Także gdyby ktoś chciał jeszcze coś domawiać,to proszę robić to tylko i wyłącznie Wykrzyknik w postach poniżej. NIE edytujcie swoich zamówień,bo później nie dojdę co i jak.

Zapraszam także pozostałe osoby do składania zamówień. Duży uśmiech

Zamówienia zbieram ostatecznie do 12.10. do 23:59.

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2012 09:59 AM przez Tulsa.)
10-09-2012 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Via Vresna
Ok, ja nie edytuję Uśmiech Wyrzuć z mojego zamówienia te kartki, które nie są dostępne i zamawiam tylko te, które są Uśmiech

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
10-09-2012 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS