Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprzedaż czystych kartek
Autor Wiadomość
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Wyprzedaż czystych kartek
Idąc za przykładem Castielle i Martiny postanowiłam i ja spróbować pozbyć się czystych kartek, które zalegają w moim pudle. Co prawda ich ilość jest znacznie mniejsza niż u wspomnianych wcześniej dziewczyn, ale 70 to i tak ogrom jak dla mnie. Wyprzedaję, bo.. nie mam na znaczki Cyklop Jak tylko kartki się rozejdą składam zamówienie na stronie PP Szczęśliwy

Do oddania mam 7 zestawów po 10 kartek. W ich skład wchodzi głównie Akaroa, są też kartki z Krakowa, Polanicy Zdrój, Gór Stołowych i Wielkopolski.

Zestaw nr 1: 7x Akaroa, 1x Kraków, 1x Polanica i 1x Wielkopolska
Zestaw nr 2: 7x Akaroa, 2x Góry Stołowe, 1x Wielkopolska
Zestaw nr 3: 8x Akaroa, 1x Wielkopolska, 1x Góry Stołowe
Zestaw nr 4: 8x Akaroa, 1x Wielkopolska, 1x Góry Stołowe
Zestaw nr 5: 8x Akaroa, 1x Wielkopolska, 1x Kraków
Zestaw nr 6: 9x Akaroa, 1x Kraków
Zestaw nr 7: 8x Akaroa, 1x Polanica, 1x Kraków

Cena jednego zestawu to 7 zł + koszt przesyłki wybranej przez użytkownika (list zwykły lub polecony, prio lub eko).

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w rozwijaniu pięknej pasji postcrossingu i forumowych wymian Zawstydzony Zapraszam!

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
06-26-2013 10:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Wyprzedaż czystych kartek
W związku z tym, że nie ma chętnych spróbuję pokusić - obniżam cenę do 5 zł + koszt przesyłki Duży uśmiech

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
07-02-2013 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS