Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Written and stamped" czy w kopercie?
Autor Wiadomość
Ania Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #14
RE: "Written and stamped" czy w kopercie?
Ogólnie to wolę wypisane i oznaczkowane. Choć dla mnie w sumie najważniejsza jest historia która stoi za daną kartką, fakt że ktoś o mnie pomyślał, zadał sobie jakiś trud.

I tak na przykład kiedy kolega z działu, który powszechnie uważany jest za mruka, jedzie na wakacje w fajne miejsce i przywozi mi kartkę (szokując całe piętro) to ta niezapisana kartka jest dla mnie ważniejsza niż zdjęcie holenderskiej krowy które z tyłu ma tylko ID i "happy postcrossing".

Podobnie kiedy mój brat jedzie do Londynu tylko na 1 dzień i przywozi mi piekną kartkę ze ślubu Williama i Kate bo zdążył tylko kupic kartkę a na znaczek nie starczyło czasu to ona jest dla mnie więcej warta niż zdjęcie stodoły z Ohio na odwrocie której jest przyklejona wydrukowana informacja o tym, że ta stodoła to centralny ośrodek życia towarzyskiego we wsi w której mieszka nadawca.

Profil na PC *** Moje pocztówki *** Rysiek Podróżnik *** Favs PL
02-19-2012 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: "Written and stamped" czy w kopercie? - Ania - 02-19-2012 08:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS