Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zbiórka znaczków na akcję charytatywną
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1
zbiórka znaczków na akcję charytatywną
Już jakiś czas temu na starym forum BabeOfJazz założyła temat, w którym informowała, że jest możliwość, byśmy nasze stare znaczki, np, wycięte z kopert dworki wykorzystali oddając je na szczytny cel. Pozwalam sobie więc również skierować was do tej strony. Chodzi tu o Fundację Dzieci Afryki, która przyjmuje wszystkie możliwe znaczki (byle nie były potargane), stare, nowe, polskie, zagraniczne z obiegiem lub bez, wycofane lub wciąż aktualne i sprzedaje je kolekcjonerom. Temat przypomniał mi się wczoraj, kiedy przeglądałam swoje klasery (Tato znowu przywiózł dwa jakiś czas temu O matko) i przerzuciłam do koperty ponad 300 znaczków, które miałam przynajmniej w dwóch egzemplarzach.
Może Wy też macie jakieś znaczki, które moglibyście bez żalu oddać? Zbiórka jest prowadzona do końca czerwca, więc jest jeszcze trochę czasu. Moglibyście wysyłać znaczki bezpośrednio na adres fundacji, albo mój, a ja wtedy posłałabym je w większej ilości i np, podpisała, że od forumowiczów. To co? Dołączacie się?

Tu możecie poczytać na temat akcji, żeby nie było, że jestem gołosłowna:
http://www.dzieciafryki.com/znaczki.html Uśmiech

Jak by co, to i tak będę słać moje, ale jeśli ktoś z WAs chce się dołączyć, to mogę się wstrzymać i posłać większą partię razem Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-17-2012 11:13 PM przez nemezis871.)
03-17-2012 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
zbiórka znaczków na akcję charytatywną - nemezis871 - 03-17-2012 11:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS