Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty
Autor Wiadomość
domixon Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty
Większość z was ma reklamy Google AdSense na blogach, niektórzy też z CPMProfit. Zastanawiałem się, czy udaje wam się na nich w miarę efektywnie zarabiać, czy też są bo są i jeszcze nigdy żadnych pieniędzy nie wypłacaliście.

Ja kiedyś do reklam byłem uprzedzony, ale teraz widzę, że trochę można na nich zarobić. Kwota nie powalają ale jednak satysfakcja zarabiania poprzez internet - bez żadnych towarów, usług - tylko za wyświetlenia bądź kliknięcia reklam na naszym własnym blogu - to mi się podoba.

W skrócie są dwie główne metody. Jedna wolna, ale przewidywalna, przy której nie musicie nic robić, a kasę można wypłacać już od 30 złotych. Druga - przy której raczej nic nie zarobicie jeśli nie poprosicie kogoś aby klikał w wasze reklamy, nie poklikacie sami z innym IP.

Pierwsza to CPMProfit..
Polskojęzyczna strona która oferuje banerki reklamowe, za których wyświetlanie witryna nalicza wam punkty. Każde 100 punktów to 1 grosz. Więcej szczegółów CPM Profit Metoda dla cierpliwych, ale chyba na każdym blogu te 30 złotych raz na rok zagwarantuje. Ja wypłacałem już trzykrotnie kasę z tej witryny i całość przebiegała zawsze sprawnie.

Plusy
1. Bezpieczeństwo i stabilność - nieprawidłowe kliknięcia nie są po prostu naliczane, nie ma blokowania konta, nikt wam zarobionych pieniędzy nie zablokuje
2. Niska kwota, przy której można wypłacić pieniądze
3. Nie potrzebne wam są żadne klinkięcia - wystarczą wyświetlenia strony
Minusy
1. Żółwie tempo zarabiania
2. Małe zróżnicowanie banerów reklamowych
Ale i tak warto:
CPM Profit

Druga metoda - Ad Sense
Dużo szybszy sposób zarabiania jeśli zapewnicie sobie kliknięcia.
Za powiedzmy 8 kliknięć możecie zarobić 2 euro - więcej niż na początku w CPMProfit przez miesiąc. Ale trzeba mieć klikaczy

Plusy
1. Dynamika zarabiania.
2. Duże możliwości dostosowania reklamy
Minusy
1. Blokowanie konta za nieprawidłowe kliknięcia
2. Nie do końca jasna polityka naliczania zarobków, którą Google chroni, a by uchronić się przed oszustami
3. Konieczność poszukiwania klikaczy w reklamy na naszym blogu. Ludzie generalnie w reklamy Google sami z siebie bardzo rzadko klikają.
4. Minimalna kwota, przy której można wypłacić pieniądze 70 euro. Ponad 7 razy więcej niż w CPM profit. Plusem jest to, że wypłacając już te 70 euro po przeliczeniu na złotówki jest tego sporo.

Mi wczoraj udało się przekroczyć ... 5 euro na koncie. Chciałem do wakacji wypłacić kasę z AdSense ale chyba to niezbyt wykonalne.

A jak sytuacja wygląda u was? Jacyś chętny do łańcuszka poklikaj mi a ja poklikam Tobie (tylko z rozsądkiem z tym klikaniem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-14-2012 09:02 AM przez domixon.)
04-14-2012 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty - domixon - 04-14-2012 08:57 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie Dodaj link na swoim blogu ! Admin 42 60,757 12-11-2012 10:13 AM
Ostatni post: Petitek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS