Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #6
RE: Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty
(04-14-2012 07:41 PM)heksita napisał(a):  A skąd pewność, że na darmowych serwisach nie można? Blogspot oczywiście pozwala, wordpress też. Blox.pl i blog.pl też mają możliwość edycji html (-> czyli da się wrzucić kod AdSense), co do tego drugiego czytałam regulamin i nie widzę zapisu jednoznacznie tego zabraniającego (jest mowa o zakazie zakładania blogów reklamowych z treściami reklamowymi, ale czy prywatny blog z AdSense z boczku to już blog reklamowy Oczko?).
zależy jak oni się na to zapatrują,ale wiadomo,że ktoś banku jednym blogiem raczej nie rozbijeCyklop,jednak wydaje mi się,że to jest własnie element treści reklamowej,ale nie mam bloga,więc nie powiem na 100%.

weszłam z ciekawości w regulamin onetu (miałam tam bloga w podstawówceCyklop) i podają tam h) nie zakładania blogów reklamowych czyli zawierających treści oraz elementy graficzne o charakterze komercyjnym,
to są właśnie te treści o charakterze komercyjnym.
Ja szukałam jakiś czas temu darmowego serwera,gdzie miałabym stronę "do cwiczeń przeróżnych" i w regulaminach (ale dotyczących www) za każdym razem banowali reklamy (myślę,ze skoro udostępniają coś za darmo w wersji podstawowej,to raczej nie pozwolą użytkownikowi na tym zarobić,chociaż jeśli ktoś napędzałby własną oglądalność ich obroty też by wzrosły,ale dokładnie nie znam tego mechanizmuZawstydzony)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-14-2012 08:06 PM przez pro-et-contra.)
04-14-2012 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zarabianie na reklamach na blogu - jakieś konkretne efekty - pro-et-contra - 04-14-2012 07:57 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie Dodaj link na swoim blogu ! Admin 42 60,945 12-11-2012 10:13 AM
Ostatni post: Petitek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS