Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Claudya Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 587
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 6
Post: #1
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Witam.
Napisałam do pewnej firmy (http://www.grafdruk24.com.pl/) z pytaniem, czy jest możliwość druku pocztówek o większym nakładzie (np. 1000 sztuk) i czy pocztówki muszą być tego samego wzoru, czy np. będzie 50 wzorów po 20 sztuk w każdym wzorze. Dostałam odpowiedź, że jest taka możliwość i że pocztówki nie muszą być identyczne. Przy 1000 szt. cena jest od ok. 0,20 gr za sztukę, wszystko zależy od papieru, nadruku i uszlachetnienia przy druku cyfrowym.

Zapytałam konkretnie, podałam taki przykład: 1000 szt. (lub 2000 szt.), papier 250g, foliowany po jednej stronie. Dostałam odpowiedź:
Witam,
1000 szt. - 0,25 zł za szt.
2000 szt. - 0,23 zł za szt.
Papier jednostronnie powlekany 250g
Ceny netto.

Mam nadzieję, że będą chętni na takie coś, bo można dodać własne wzory ile się chce tym bardziej, że jest naprawdę tanio Uśmiech
Ja od razu mówię, że jeśli byliby chętni, to ja także się na to piszę Uśmiech

LISTA OSÓB CHĘTNYCH:

Cwaniak 1. kesja (niebieskie forum) - 110 pocztówek (10 wzorów, w każdym po 10 pocztówek + 2 wzory po 5 poczrtówek) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 2. Claudya - 100 pocztówek - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 3. SiMet - 120 pocztówek (24 wzory, w tym: 2 wzory, w każdym po 2 pocztówki + 1 wzór po 8 pocztówek + 1 wzór po 10 pocztówek + 1 wzór po 3 pocztówki + 19 wzorów, w każdym po 5 pocztówek) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 4. SiMet 2 - 43 pocztówki (11 wzorów, w tym: 5 wzorów, w każdym po 5 pocztówek + 6 wzorów, w każdym po 3 pocztówki) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 5. Martina - 80 pocztówek (11 wzorów, w 5 po 10 pocztówek, w 6 po 5 pocztówek) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 6. bergamasco - 35 pocztówek (7 wzorów, w każdym po 5 pocztówek) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 7. ljoe - 39 pocztówek (13 wzorów, w każdym po 3 pocztówki) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 8. Pasażerka - 60 pocztówek (12 wzorów po 5 pocztówek) - wzory dostarczono...

Cwaniak 9. Xellosan - 132 pocztówki (33 wzory po 2 sztuki, 56 wzorów po 1 sztuce, 2 wzory po 3 sztuki i 1 wzór po 4 sztuki) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 10. Blue Viking - 39 pocztówki (13 wzorów, w każdym po 3 sztuki) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 11. maaaadzia5 - 324 pocztówki (54 wzory, w każdym po 6 sztuk) - wzory dostarczno... - przelew dokonany

Cwaniak 12. maaaadzia5 2 - 100 pocztówek (20 wzorów, w każdym po 5 sztuk) - wzory dostarczono... - przelew dokonany

Cwaniak 13. Maxus - 32 pocztówki (15 wzorów, w tym: 9 wzorów po 2 sztuki, 2 wzory po 1 sztuce, 4 wzory po 3 sztuki)...

W SUMIE:
1214 pocztówek.

Cwaniak - osoby, które dostarczyły adres i wybrały rodzaj przesyłki

Mail na który można wysyłać projekty:
postviic@wp.pl
Poza wzorami proszę wysyłać także nick z forum, jeśli chcecie to możecie podać też adres (ale póki co nie jest konieczny).
Proszę także o to, aby wzory były w formacie które podawałam (Najlepszy format to PDF, TIF, PNG lub JPG wysokiej rozdzielczości), a także aby one były w wymiarach które także podawałam (wzór dodaję ponownie w załączniku). Jeśli jednak ktoś ma problem z dostosowaniem zdjęcia do odpowiednich wymiarów, to proszę wysłać mi w takich wymiarach jakie macie. Ja się zajmę tym. Ale proszę zaznaczyć, że zdjęcia nie są w odpowiednich wymiarach.


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2012 02:19 PM przez Claudya.)
10-04-2012 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - Claudya - 10-04-2012 03:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS