Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
ljoe Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #141
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
A ja jednak (jako biorący udział w tym zamówieniu) byłbym za tym, żeby nic panu nie wygarniać przed odebraniem pocztówek, gdyż przyznam szczerze, że zależy mi na tym aby jak najszybciej je dostać - mam tam wzory, które miały powędrować jako kartki świąteczne, a kłótnie z panem mogą spowodować opóźnienie w ich wysłaniu. Owszem, pan powinien poinformować przed realizacją zlecenia o dodatkowych kosztach, ale weźcie też pod uwagę, że przygotowanie takiego druku, gdzie 13 osób zamawia zupełnie różne wzory też jest czasochłonne, a umówmy się, że takie ilości jakie zamawiamy nie są dla niego zleceniem życiaUśmiech Biorąc też pod uwagę stawki godzinowe w drukarniach nie zażyczył też sobie strasznie dużo i podejrzewam, że starczy z kasy na koperty, a jeśli nie to dorzucimy te kilka złotych przelewem.

Polecam i zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Postcross...1229402831 Szczęśliwy
12-10-2012 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - ljoe - 12-10-2012 09:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS