Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzina zdzieckiemwplecaku
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #1
Rodzina zdzieckiemwplecaku
Nie wiem czy mogę tutaj umieścić prośbe o oddanie głosu w konkursie, jeżeli nie, to ktoś tam na wyższym stanowisku usunie Oczko

Prosba jest od baaaaaardzo sympatycznej podróżniczej rodziny "z dzieckiem w plecaku".
Od kilku lat wraz z 7-letnim synkiem włóczą się po świecie. Wspinają się, wchodzą na wysokie szczyty i jeżdżą autostopem. Poznają wspaniałych ludzi, nowe kultury, uczą się różnych języków. Ich podróże są niekomercyjne. Śpią w namiocie, sami organizują sobie wyżywienie. Są opiekunami Kół Turystycznych, charytatywnie prowadzą warsztaty o podróżniczej tematyce w szkołach, przedszkolach i różnych imprezach okolicznościowych.

W tym roku planują odwiedzić północną stronę "Planety Kaukaz".

Chcąc pomóc sobie w przygotowaniach do wyprawy "Północy Kaukaz z dzieckiem w plecaku 2013" biorą udział w Memoriale Piotra Morawskiego, który był wybitnym polskim himalaistą młodego pokolenia. Wyprawa, która wygrywa otrzymuje wsparcie na realizację swoich marzeń.
Potrzebne są głosy internautów - im więcej tym lepiej! Obecnie są na 3. miejscu, ale konkurencja jest ogromna.
Głosowanie trwa tylko do końca lutego poprzez wpisanie swojego adresu e-mail i kliknięcie ZAGŁOSUJ na stronie http://www.miejodwage.pl/710 a następnie potwierdzenie oddania głosu poprzez kliknięcie w link aktywacyjny podany na skrzynce mailowej.

Głosować można tylko raz z danego konta i komputera.

W imieniu Beaty, Konrada i Mikołaja z góry dziękuję za pomoc w realizacji ich marzeń. Oddając na nich swój głos zostajesz partnerem ich wyprawy Uśmiech

Więcej na stronie http://www.zdzieckiemwplecaku.pl/

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
02-18-2013 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rodzina zdzieckiemwplecaku - marmolada - 02-18-2013 06:47 PM
RE: Rodzina zdzieckiemwplecaku - Agnieszka - 02-19-2013, 04:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS