Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #250
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
@hardgirl - znam to Oczko u mnie też zazwyczaj są kartki 'po czasie'. najlepsze i tak jest wkladanie 'nowych' opłat do skrzynki, od 1 kwietnia np. a ktoś wrzuca 8 powiedzmy, gdy ja już np. zapłaciłam za dany miesiąc ;/ potem trzeba uważać, żeby się nie pomylić..


Denerwuje mnie dziś wiele (pms Firefox) np. to, że mam na jutro do obejrzenia film, napisanie próbnej pracy końcowej z oświecenia (nie wiem po co, skoro zapytaliśmy naszej madame, czy może być na mniejszą objętość (to próbna!) to powiedziała, że absolutnie, a ja napisałam tylko temat ;/ do tego informacja i artykuł o mediatece (ile można pisać o jednej bibliotece, to już nasz 4 art na ten sam temat ;// ) i jeszcze słówka na ang, jutro juz wpisy, ale babka wymyslila, ze to ze przepada jezyk przez swieta, to trzeba go 'odrobic'. ale to ide tylko na kwadrans, bo potem mam inne zajecia ;/ mam miec jeszcze 2 egzaminy w tym miesiacu, ale oczywiscie nikt nie umie sie okreslic kiedy ;(( i pewnie jeden bedzie po imprezie, na ktora bardzo mi zalezy zeby isc Duży uśmiech Na poczcie byla mega kolejka i nie moglam odebrac awiza, jestem przejedzona swietami, faceci sa okropni, skonczyla mi sie cola i w ogole jedna wielka lipaDuży uśmiech

i nie chce mi się studiować nic a nic! /ale pracowac tez nie Duży uśmiech/

I to chyba tyle, ponarzekalam strasznie!

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
04-10-2012 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anusiagd - 04-10-2012 09:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS