Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zielonakredka Offline
ojtam ojtam.
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #268
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
moja legitymacja studencka powędrowała do Lublina żeby przedłużyć, więc muszę kupować teraz normalny bilet, który kosztuje 5,80! zdzierstwo!
więc miałam wyliczone pieniążki na bilet i pieniążki na wydanie. oczywiście jak już wydałam te drugie to okazało się, że zgubiłam złotówkę z tych pierwszych i nie mam jak wrócić do domu. skapnęłam się oczywiście dopiero wtedy, gdy pani w kasie już mi bilet wydrukowała i przyszło mi zapłacić. myślałam, że mnie zabije wzrokiem.. no nic, niestety musiałam zrezygnować z zakupu, więc miła pani na cały dworzec wykrzyknęła: "ale jak to, pani pojedzie bez biletu?!"
no, jakoś mi się udało zdobyć kilka złotych.
okazało się, że najbliższy autobus (bo już nie miałam ochoty wracać na pkp) mam dopiero za 3,5h.
specjalnie urwałam się z zajęć (swoją drogą - piekielnie nudnych) żeby wrócić sobie wcześniej do domu, a tu dupa.
ale obiad przynajmniej dobry był.
i mam wolne do wtorku (no dooobra, do poniedziałku, ale tak mi się nie chce jechać na angielski, że ZNÓW sobie odpuszczam..) i mogę przeczytać "W rajskiej dolinie wśród zielska" w końcu.
04-12-2012 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 04-12-2012 03:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS