Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #303
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Dzisiaj miałem bardzo ciężki dzień. W dodatku nie tylko ja. Popołudniu w szkole zadzwoniła do mnie mama, bym jechał prosto do szpitala - "babcia miała wylew". Mama trochę przesadziła, bo do końca nie wiadomo co było bezpośrednia przyczyną. Otóż mój dziadek odwiózł babcię na działkę i omówił się, że przyjedzie po nią godzinę później. Gdy przyjechał zauważył babcię siedzącą na ganku. W prost zapytała się co tam robiła. Dziadek był zaskoczony. Okazało się, ze babcia zapomniała jak pojawiła się na działce, że tego samego dnia wcześniej posadziła kwiaty, powiesiła pranie, zrobiła obiad. Nic. Cały czas twierdziła, że ją wkręcamy. Strasznie zmarniała. Ciśnienie miała wysokie. W końcu namówiliśmy babcię, by pojechała do szpitala. Zabrali ją, po czym przez trzy godziny nie mieliśmy żadnego kontaktu. Mówię wam, najczarniejsze myśli przychodziły mi do głowy, nie mogłem się od nich odpędzić. Teraz już jest lepiej, niektóre wydarzenia babcia sobie przypomina, aczkolwiek ledwo może stanąć na nogach. Lekarz twierdził, że prawdopodobnie wzrost ciśnienia, czy lekki wylew mógł spowodować utratę pamięci.

I jeszcze sam fakt, ze jutro mam sprawdzian z fizyki z bryły sztywnej, który teoretycznie zadecyduje nad tym czy zdam, czy nie, to naprawdę mam ochotę gdzieś uciec daleko stąd, nie brać nic, mieć wszystko gdzieś. O matko

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
04-17-2012 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 04-17-2012 10:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS