Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #328
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Brawo Agato! Więc jednak Ci się udało Uśmiech Gratuluję!

A ja mam dzisiaj tak wybitnie dekadencki nastrój, że można by pomyśleć, że jest środek listopada, a tymczasem za oknem piękny kwietniowy dzień O matko A mnie dzisiaj wybitnie przygniata świadomość, że mam już 25 lat, póki co niczego w życiu wielkiego nie osiągnęłam, mam największe szanse na zostanie wykształconą bezrobotną, bo oczywiście jestem cholerną humanistką, która najlepiej by się odnalazła w uczeniu dzieci, tylko, że tych dzieci nie ma, bo ten nasz cholerny rząd i światopogląd powoduje, że ludzie boją się mieć dzieci i jest niż i nie ma miejsc dla nauczycieli -> kółeczko sie zamyka, że powinnam COŚ pożytecznego lub w ogóle COŚ robić, spełniać się jakoś, a ja cholera jasna trzeci rok z rzędu piszę jakieś pierdoły, które niczego na tym świecie i w moim życiu nie zmienią, jedynie to, że będę mogła sobie wpisać w CV dwa razy mgr, a i tak nic mi to nie da (patrz wyżej), jedyne co robię pozytywnego to pomaganie dzieciakom z świetlicy a tak w ogóle to jeden wielki marazm... masakra, mam ochotę ,,wsiąść do pociągu byle jakiego" i zrobić coś ze swoim życiem, bo mi czegoś w nim brakuje w takie dni jak ten.

Ot, wyżaliłam się, zmora mnie jakaś taka męczy, podła chandra taka, że z chęcią bym ją "przełaziła", a sama łazić nie lubię, o to cholera, cała ja O matko

I adekwatnie cały dzień chodzi mi po głowie: ,,lecz czasem dziwny głos przed siebie każe biec i na powietrze wyjść gdy pada deszcz"

No, przepraszam, ale musiałam.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-23-2012 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 04-23-2012 06:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS