Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #340
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
wkurza mnie moja głupota, przez którą wczoraj mogłam naprawdę źle skończyć. ktoś tam nade mną musi chyba naprawdę czuwać, skoro przeżyłam swoją trasę. polazłam na trasę, na którą kompletnie nie byłam przygotowana i na którą - w okresie zimowym- absolutnie brakowało mi umiejętności, do tego wyszłam późno w efekcie czego z gór zeszłam o 22. wspinanie się po skałach na wysokości 1800+, dreptanie granią z widokiem na dwie przepaście wokół mnie, trawersowanie zboczy w śniegu po pas, z których gdybym spadła to wylądowałabym na Słowacji niekoniecznie cała i zdrowa, do tego jakieś 15 minut po moim przejściu na jednym odcinku zeszła tam mała lawina, którą widziałam, a na koniec nieprzetarty kompletnie szlak w póltorametrowym zamrożonym śniegu, z którego zjeżdżałam na dupie przez jakieś 300metrów.
żeby k*wa 19 lat chodzić po górach i władować się w coś takiego na dodatek ciągnąc ze sobą swojego faceta, który po górach chodzi od około póltora roku to trzeba być mną Podejrzany

dziwię się, że jeszcze żyję, serio O matko


a poza tym potwornie po wczoraj bolą mnie kolana i ledwo jestem w stanie się ruszyć, a moje jedyne górskie buty nadają siępo wczorajszej eskapadzie już tylko na śmieci, tak je poszarpałam na tych skałach i lodzie, więc żeby dzisiaj gdziekolwiek wyjść to chyba będę musiała założyć japonki i zapieprzać do obuwniczego po jakiekolwiek buty O matko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
04-26-2012 10:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 04-26-2012 10:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS