Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #361
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Umieram ze strachu, a to miał być taki miły wieczór...
Byłam na grillu u mnie na wydziale, ale postanowiłam przenieść się na Polibudę (tuż za płotem). Jednak po drodze spotkałam znajomego i pojechaliśmy rowerami do drugiego znajomego. Spacerek z psem, kierunek - ognisko nieopodal, kumple zapraszają.
Po chwili telefon - jednak mamy zmienić kierunek bo przemili łysi nas gonią. Okazuje się, że ci sami których minęliśmy chwilę wcześniej i też nas zaczepiali, ale wtedy byliśmy jeszcze na rowerach więc łatwiej nam było się oddalić.
Nam jakoś udało się ich uniknąć (z trudem - w pewnym momencie zaczęli drzeć mordy i okazało się że są tuż obok nas - a że ciemny las to nie było wcześniej widać), za to ta ekipa co była na ognisku oberwała. Niby nie mocno (rozcięta brew, trochę krwi) ale na psychice nam się odbiło dość mocno, szczególnie że ostatnio w naszym mieście coraz więcej przypadków ciężkich pobić (bywa że i ze skutkiem śmiertelnym) przez miłych łysych panów.
A, jeszcze wracając do domu - tuż pod moim blokiem duży radiowóz, w środku sporo młodych, pijanych, agresywnych ludzi, na zewnątrz jeszcze więcej. Też jakąś rozróbę ogarniali.
04-27-2012 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zylia - 04-27-2012 11:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS