Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #384
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
BARDZO CIESZY MNIE, że mnie, że mój mężczyzna dostał się do sądu na stanowisko protokolanta, zwłaszcza, że i tak będzie zarabiał więcej niż oboje "szacowaliśmy", praca na 9 miesięcy - rok na zastępstwo, ale możliwe jest pewnie przeniesienie na inne stanowisko, ale z tego samego powodu bardzo mnie smuci, że z jego wyjazdu na komunię ze mną wyszło jedno wielkie g.... planowaliśmy ten wyjazd już od miesiąca, mieliśmy w końcu spędzić 4 dni ze sobą, bo ostatnie 3 miechy pracował, to nie, każą mu przyjść już od przyszłego cholernego poniedziałku, a komunia za daleko, byśmy zdążyli wrócić Zły Żeby to szlag trafił, gdyby chociaż dzień później ZłyZłyZły Z wakacji wspólnych nici, bo pewnie oboje będziemy pracować, od trzech miesięcy nie mieliśmy szans nigdzie wyjechać, to jak ma tydzień wolnego między jedną pracą a drugą, to ja muszę jechać na cholerną komunię, mogłabym oczywiście sama dojechać pociągiem np. w czwartek, ale nie mam na to kasy (bo jak wspomniałam, to drugi koniec Polski i muszę jechać samochodem z rodziną... jutro. Diabli by nadali.
Ale super, że ma pracę Serce
No to poniedziałek zaczyna się słodko-gorzko, aż sobie zaraz rypnę, "Bitter-sweet symphony" O matko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-30-2012 09:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 04-30-2012 09:36 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS