Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #423
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(05-06-2012 05:52 PM)PaulaZ87 napisał(a):  Normalnie chodzę na 8.30, co w sumie i tak jest dziwne dla mnie że w niedzielę wstaję bez problemu o 7.15, w tygodniu o 8mej jak nie muszę wcześniejUśmiech A dziś to było wyjątkowo bo przed godziną 10tą ruszyliśmy na wycieczkę rowerową. A oto TRASA DZIŚ POKONANA Uśmiech Pierwsza moja taka w życiu jeśli chodzi o odległość pokonaną rowerem i jestem z siebie dumna Duży uśmiech
Nie wiem dlaczego nie pokazuje mi tej trasy dokładnie, bo z punktu E czyli z Sękowej musiałam wrócić do punktu A czyli mojego domu, co daje jakieś w sumie łącznie ok. 55 km


Wow, naprawdę niezła trasa, gratuluję i podziwiam że dałaś radę tyle przejechać Uśmiech)

A mnie dziś cieszy to, że cały tydzień spędziłam intensywnie - treningowo,
to, że mój kuzyn, z którym m.in. spędziłam tenże tydzień pojechał już do domu (bardzo go lubię ale ponad tydzień bez przerwy razem to już za dużo...)
to, że powysyłam wreszcie pocztówki Uśmiech
I kartka od Martiny w ramach tagu cieszy mnie też bardzo!
A smuci mnie trochę to, że się rozchorowałam, ale planuję wyzdrowieć w tempie ekspresowym Uśmiech
05-06-2012 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zylia - 05-06-2012 08:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS