Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #460
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(05-09-2012 07:52 AM)Tulsa napisał(a):  
(05-08-2012 06:29 PM)Ayuto napisał(a):  Rzucili nową pulę biletów na PB, ale się nawkurzałam! Stronka zamula masakrycznie!
Ale udało mi się kupić bilety do Wiednia na sierpień. W dwie strony 53zł/os.
Jestem dumna z siebie! Szczęśliwy

No właśnie,z tym jest zawsze problem,gdy dają nową pulę biletów. Ludzie się masakrycznie na to rzucili. O matko
Chciałam wczoraj coś kupić,ale oczywiście się nie udało. Niezdecydowany Podejrzany Serwer znowu nie wytrzymał. Zły
I jeszcze te powiadomienia na maila,to niezbyt pomaga w takiej sytuacji. Zdezorientowany

Ja meila ujrzałam po czasie. Dobrze, że na fb siedziałam, to dałam radę kupić szybko Język Rozmawiając ze znajomym, który już jest wygą, jeśli chodzi o PB Duży uśmiech, dowiedziałam się o tym, że z biegiem czasu na coraz dłuższy okres czasu udostępniają bilety. Kiedyś było można łatwiej złapać bilety za 1zł czy nieco więcej. Oby tylko bardziej znany PB nie tracił na jakości.
Jakie masz z nim doświadczenia?

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
05-09-2012 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Ayuto - 05-09-2012 04:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS