Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #503
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(05-12-2012 05:46 PM)nemezis871 napisał(a):  Miał być leniwy weekend Szczęśliwy To dzwoni mi dzisiaj kumpela, że jak chcę, to mogę pójść do Silesii porozdawać 4 godziny ulotki i mam karnet do jakiejś lansiarskiej siłowni na miesiąc warty jakieś 250 zł dla siebie. Oboje z bratem stwierdziliśmy, że bierzemy to. Że siłownia lanasiarka, to już pal licho, ale taki karnecik się przyda, bo mi się już powoli tłuszczyk odkłada, a brat jest taki zdechlak, że masakra, całe liceum na wf-ie nie ćwiczył, tyle jedynie się rusza co czasem jumping czasem z kumplami i na rower. No więc bierzemy jutro swoje szacowne cztery litery do SCC i od poniedziałku na siłownię, nie ma bata, wykorzystam ten karnet! Szczęśliwy Bardzo mnie cieszy taki układ, bo już się zastanawiałam nad jakąś siłownią, a szkoda było kasy Język
No, tym bardziej, że będę miała z kim łazić. Fakt, że brat będzie raczej inne ćwiczenia wykonywał, ale skoro właśnie ukonczył technikum, to ma dużo czasu wolnego, ja też, możemy chodzić Oczko
moja kolezanka chodziła na tą w SCC i chwali sobie Oczko
05-12-2012 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 05-12-2012 05:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS