Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #529
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Tak dosłownie, to boli mnie ramię po szczepionce Niezdecydowany Rumień niewielki, a rypie, jakby mnie jakaś osa użądliła Ale za to, o dziwo nie boli mnie nic innego Szczęśliwy Byłam wczoraj z kumpelami na siłowni chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów, wycisk sobie dałam niezły (orbitreki, bieżnie i wszystkie inne możliwe przez ponad dwie godziny) i o dziwo nie mam zakwasów!! Nawet trochę żałuję, że nie wypracowałam sobie tego karnetu, bo sprzęt naprawdę fajny i sauna w ramach tego vouchera.

Tak w ogóle, to jak mnie kiedyś chłopak rzuci, to już wiem gdzie szukać nowego, właśnie tam Szczęśliwy Diabeł Jakby co, wykupię sobie karnet, bo do dobra inwestycja w poszukiwanie faceta Duży uśmiechDuży uśmiech Jednemu (nawet był przystojny i całkiem sympatyczny, no ALE jestem zajęta!) musiałam bardzo wyraźnie powiedzieć, że mam chłopaka, bo najpierw chciał po siłowni pójśc na kawę, a jak mu powiedziałam, że idę z kumpelą na seans kina objazdowego, to później mnie zaczepił jeszcze raz o nr tel, by pójść na randkę. No, ej, to chyba oczywiste, że jak bym chciała się umówić, to bym powiedziała coś w rodzaju: dzisiaj nie mogę, "ale np. jutro bardzo chętnie", prawda? Kurdę, w sumie to nawet miłe było, kiedy mnie ostatnio ktoś na randkę zapraszał.Zawstydzony

Ale i tak najbardziej cieszy mnie fakt, że moja promotor oddała dzisiaj prace magisterskie, do praktycznie mówiąc wszystkich miała jakieś zastrzeżenia, a nawet sporo ich, kartki pokreślone, rozdziały do sformułowania na nowo, przypisy poskreślane, uwagi na co drugiej-trzeciej stronie, jednej koleżance napisała, że praca w tym momencie nie nadaje się do obrony, a ja patrzę na swoją, a tam czyściutko poza pierwszą stroną wstępu, już miałam ją delikatnie pytać czy przypadkiem nie zapomniała mi jej sprawdzić, na co ona widząc moją zdumioną minę: Pani Lauro, Pani ma najmniej do poprawy, nie mam prawie żadnych uwag, dopisać porządną bibliografię i stan badań, ponanosić te drobne poprawki w rodzaju przecinków zjedzonych i można oddawać AniołAniołAnioł Jestem z siebie dumna i to tak bardzo, że chyba obrosnę w piórka Duży uśmiech Powiedziała, że z zasadzie to była (chyba) najlepsza praca, a kiedy jej podziękowałam, że bardzo miło mi to słyszeć, usłyszałam jeszcze, że będzie mi miło, kiedy dostanę 5 na obronie. Uwielbiam ją Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-17-2012 02:20 PM przez nemezis871.)
05-17-2012 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-17-2012 02:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS