Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #543
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Jej, malucha Serce To zdrówka na całe życie dla małej Uśmiech
A mnie zbudzono o 9:30 - ledwo i to wstałam z ciężkimi oporami z tej prostej przyczyny, że wstałam o 2:00 rano, by oglądać mecz siatkarzy z Brazylią, a oni jeszcze perfidnie zrobili mi psikusa i mając piłkę meczową w trzecim secie, przegrali go, czwarty również, w piątym prawie doprowadzili do zawału i wreszcie wygrali, ale powiedzmy sobie szczerze, że byli wredni, przecież wiedzieli, że w Polsce jest środek nocy, a oni zamiast skorzystać z okazji i szybko ich rozpykać (taaa, rozpykać największego rywala, którego nie udało sie 10 lat pokonać, to się mówi łatwo siedząc pod kołderką w domu) i dzięki panom miałam wyrwane z życiorysu godziny 2:00 - 5:00 O matko
Mimo tego dzień był baardzo miły, co mnie bardzo cieszy, po południu rozwaliłam się u sąsiadów na ogródkach działkowych na leżaku, z Zafonem w ręce, a do domu wróciłam z wielkim bukietem nazbieranych przez siebie konwalii i niezapominajek i rabarbarem Szczęśliwy po czym zebrałam się w końcu na Noc Muzeów - do archiwum (gdzie było śmiesznie i miałam okazję spróbować babki po SB-ecku Szczęśliwy z przepisu wynalezionego w archiwach jakiegoś agenta SB Duży uśmiech), moja koleżanka rozwaliła system, pytając pana oprowadzającego czy jest dyrektorem tego IPN-u, bo ona nie wie, nie przedstawił się Szczęśliwy a później zwiedzaliśmy Muzeum Śląskie, gdzie też było fajnie (najlepszy był fotoplastykon), poza sztuką współczesnej, która do mnie nie przemawia Huh

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-19-2012 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-19-2012 10:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS