Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
ankaer Offline
aka overbreathing
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #552
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Wkurza mnie dzisiaj w pracy głupota ludzka.. i moja głupota w sumie też, bo pomogłam przed weekendem z dobrego serca dziewczynie, która zamiast pisać do swojego koordynatora, pisze do admina i zawraca tyłek.. Ja rozumiem wszystko.. wtedy jej koordynatorka była na urlopie, ja byłam w stanie pomóc i akurat miałam dory humor, ale to nie znaczy, że gdy teraz czegokolwiek nie rozumie ma pisać do mnie.. Istnieje coś takiego jak zastępstwo O matko To dowód na to, że admin nie powinien służyć bezinteresowną (i bezsensowną?) pomocą... Potem ludzie sobie myślą, że nie dość że jest wszechmogący, to jeszcze wie wszystko o wszystkim, właczając w to logikę biznesową danych w systemie i cykl rozrodczy mrówek mongolskich z karpat wschodnich... KUFFFFFFA! O matkoO matkoO matkoO matko

Oferty || Blog || Favy z Polski || otrzymane

'Everybody suffers. Just being alive is suffering. Being alive is also very beautiful.'
05-21-2012 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - ankaer - 05-21-2012 11:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS