Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #620
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Aj, biedulo :* Tym razem będzie lepiej :*

Nie cieszy mnie fakt, że mecze siatkówki w Spodku są niemożebnie drogie i przez ostatnie trzy dni miałam ochotę napaść na każdego przechodnia, ubranego na bialo-czerwono, z szalikiem w barwach reprezentacji, albo innym takim rekwizytem świadczącym o tym, że idzie na mecz (chlip, że też mnie tam nie było, tylko kilometr dalej no Smutny Ale 200 zł za mecz nie dam, a 70 za miejsca na samym końcu to znaczna przesada, za miejsca które rok temu zajmowałyśmy z mamą na Memoriale Huberta Wagnera i mialyśmy dobrą widoczność teraz trzeba bylo dać najmniej jeszcze dwa razy tyle zamiast 50 zł - 150 ;/)

Ale za to CIESZY mnie, że ręczna już nie jest taka droga i skoro nie wyszedł teatr na dzień mamy, zabieram ją 17-stego również do Spodka na mecz naszych szczypiornistów z Litwą. Przy okazji będzie to też mój prezent imieninowy Oczko Bilety śmiesznie tanie, druga strefa 50 zl - widoczność - doskonała

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2012 02:22 PM przez nemezis871.)
06-04-2012 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-04-2012 02:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS