Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #668
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ale lipa z tym Pakistanem ;/

Nie cieszy mnie fakt, że dzisiaj pierwszy raz chyba od najmniej 10 lat miałam na nogach rolki i się okazało, że oduczyłam się jeździć O matko Omal się nie zabiłam O matko Bo jednak w tym czasie jeździłam na łyżwach i się przyzwyczaiłam do ruchu nóg jak przy jeździe na łyżwach. I nie cieszy mnie też fakt, że w szkole niedaleko mojego domu, w której jakoby miała się zwalniać bibliotekarka (miałam cynk od sąsiada, którego córka tam pracuje) powiedziano mi, że nie mają etatu dla polonisty, ani bibliotekarza, przy czym kobieta popatrzyła tak dziwnie, że mam ewidentne wrażenie, że już kogoś na te miejsce ma, jakąś znajomą, albo inną taką ZłyZłyZłyZły Szlag by trafił te wszystkie układy, miałabym tak blisko, podstawówka, wiele dzieciaków znam...

Za to, po raz kolejny mnie cieszy, że mam fajnych sąsiadów, dziś gdy się pojawiłam u nich na ogródku, by sobie poczytać książkę na leżaku, to mnie wyściskano, z okazji wczorajszych imienin, których w zasadzie nie obchodzę Szczęśliwy Sąsiad nawet mowił, że wczoraj czekał na mnie po mszy pod kościołem, by mi złożyć życzenia, a ja mu psikusa zrobiłam i do DG wyjechałam. A ramach prezentu dostałam piękne róże ogródkowe, a kolejnym ,,prezentem" miały być kociaki na działce. Kotka się sąsiadom na działkę wprowadziła z czterema kociątkami i mi je chcieli wczoraj pokazać Szczęśliwy Fantastycznie ludzie Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-18-2012 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-18-2012 08:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS