Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #700
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
NIENAWIDZĘ, NIENAWIDZĘ, NIENAWIDZĘ obrzydliwych much latających w nocy! Żeby sobie jeszcze tylko latała, albo nawet siadała na człowieku, to niech sobie lata, bo ja i tak śpię przykryta kocem po uszy, więc po kocu może sobie łazić, byle tylko nie bziuczało dziadostwo jedne. Właśnie mnie jedna doprowadziła do szewskiej pasji, już dawno tak nie klęłam. Polowałam na cholerstwo godzinę, bo się nawet myśleć przy tym nie dało, nie mówiąc o czytaniu, ani spaniu. Zniosę wszystko: ćmy w pokoju, komary gryzące, biedronki obijające się o żyrandol, ale nie cholerne muszyska, które bziuczą bezustannie jak stary generator prądu i jeszcze są takie cwane, że nie usiądą ani na chwile, by je złapać!
A ja głupsza niż ta mucha, bo po godzinnym użeraniu się z nią w końcu wpadłam na pomysł, by zgasić światło, to do monitora podleci. Za pierwszym razem zwiała, za drugim razem ją dorwałam. Morderczy instynkt we mnie zrodziło te paskudztwo O matko Generalnie staram się nie zabijać robaczków, ani nawet insektów bez powodu (wyliczając pająki, ale ich się po protu panicznie boję), osom i pszczółkom nawet okna szeroko otwieram, by wyleciały, ale brzęczących much NIENAWIDZĘ!

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-25-2012 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-25-2012 11:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS