Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #733
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Nie raduje mnie fakt, że z wycieczki idustriadowej do Bytomia musieliśmy z moim mężczyzną tłuc się tramwajem w drodze powrotnej, bo podstawione darmowe autobusy były zapchane do ostatniego miejsca, przez co wróciłam do domu prawie zdechła

Ale za to BARDZO, BARDZO, BARDZO cieszy mnie fakt, że właśnie zamówiłam dla siebie, mamy i mojego brata bilety na X Memoriał Huberta Wagnera Oczko Serce Uwielbiam siatkówkę, nawet w tygodniu byłam pograć z kumplami brata i koleżanką w plażówkę pod Spodkiem, bo usypali boisko i byłam bardzo zawiedziona faktem, że w tym roku Memoriał Huberta Wagnera nie jest organizowany w Spodku, ale skoro będę w jego czasie u Babci ---> Z Kożuchowa do Zielonej Góry mam 25 km, więc to żaden problem. Już się cieszę Anioł Grają reprezentacje Polski, Argentyny (jakie tam ciacha grają Duży uśmiech), Niemiec i Iranu. Chcę już trzeci tydzień lipca!

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-30-2012 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-30-2012 07:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS