Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
owadomorek Offline
...
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #740
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
uff... a ja miesiąc temu pochowałam psa... Wątroba mu wysiadła kompletnie, nie udało się go uratować. Lauro, tak, to ten kudłaty..... Kiedyś miałam psa od szczeniaka, ale to jakoś było inaczej... Pewnie,że ryczałam po jego odejściu, ale po Elwoodzie była czarna rozpacz, było tak niesamowicie żal. Mieliśmy go dwa lata, ze schroniska. Dobre jest to, że daliśmy mu dwa lata z własnym kocem, miską, człowiekiem, z lasem, łąką pod nosem. Żal, że tak krótko się cieszył, ale mimo wszystko miał radości dużo na koniec...
Zmienił coś, w domu jest kolejny pies. Ze schroniska. Z pełną premedytacją wzięty 13-letni prawie niewidomy i głuchy kundel Uśmiech a niech ma dwa, pięć lat a może pół roku. Ale niech nie odchodzi sam.
https://picasaweb.google.com/owadomorek/...directlink
pierwsze zdjęcia są ze strony schroniska. Obcięłam go sama, żaden Laurent ze mnie, ale nie chciałam go stresować jakimiś maszynkami Oczko poza tym pies ma ADHD i nie ustoi w miejscu godzinę... Za kilka dni znów trzeba obciąć, włosy rosną mu szybko, ale jest mięciutki jak kocyk dla niemowląt Oczko

z innej beczki - niebawem się odezwę, mam kalendarz z czeskim krecikiem, do każdego miesiąca jest kartka pocztowa, ale cieniutka... może będą chętni na jakąś wymianę Uśmiech

no i mam koszulkę z gumowym znaczkiem CZECH TEAM na olimpiadę Uśmiech podobno oficjalna koszulka drużyny czeskiej. Troszkę... hymm.. maaałaaa... szukam SZCZUPŁEJ fanki czeskiej Cyklop

Blog | PC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2012 08:11 AM przez owadomorek.)
07-02-2012 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - owadomorek - 07-02-2012 08:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS