Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
owadomorek Offline
...
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #742
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
wiesz co, to był taki klin klinem. Ja nie mogłam znieść pustego domu. Kosz był schowany a ja słyszałam jak wiklina trzeszczy kiedy pies wstaje :/
poczekalimy tydzień, bo mieliśmy umówioną wizytę w Usti nad Labem w Czechach (tam na marginesie, polecam amatorom cudownych widoków i pieszych wędrówek...).
Absolutnie nie porównuję. Zresztą żaden nie może się równać z Elwoodem, to był filozof, NICgo nie ruszało, nie interesowało, nie mogło wyprowadzić z równowagi. Pies idealny, naprawdę. Prócz chorobliwego zainteresowania kotami... Poza tym anioł. My też go średnio interesowaliśmy Duży uśmiech

ten już jest trochę bardziej mój, jest z nami 3 tygodnie, bardzo już się zmienił, ale radości ma za pięciu. Ale porównywać nie można, jest inny i już. Tylko imię dostał trochę zbliżone. Elwood był Elwoodem przez film Blues Brothers. Tam główny bohater również był takim wyznawcą 'wszystko-mi-wisi'. A obecny pies jest Bluesem.


co do koszulki - no cóż, jak komuś nie przeszkadza, że byłaby ciut opięta, jeśli będzie ciut za mała, to super. Wiadomo jacy są sportowcy Duży uśmiech i tak chciałam L, ale wersję męską. Dostałam L w wersji damskiej, wciętej i tak dalej. Nie trzeba być szczypiorkiem, ale mi do szczupłego nawet trochę daleko O matko Ja nic opiętego mieć nie mogę Cyklop muszę zmierzyć wielkość... tyle, że jest jasno-szara i polo..... to trzeba lubić. No ale CZECH TEAM plus kółeczka olimpijskie.... już chciałam wyrwać i gdzieś przelepić Szczęśliwy

Blog | PC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2012 09:26 AM przez owadomorek.)
07-02-2012 09:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - owadomorek - 07-02-2012 09:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS