Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #833
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
pro-et-contra, u nas nie ma "odrabiania godzin", jak ktoś się zwalnia wcześniej czy coś w tym stylu to ma o tyle niższą wypłatę później i tyle, a grafiki są tak rozpisane, że każdy swój etat wyrobi w miesiącu o ile się nie zwalnia itp. więc nie rozumiem przeludnienia. chociaż i u nas ostatnio spadł ruch jak studenci powyjeżdżali na wakacje i próbują nas na siłę zwalniać wcześniej, ale ja się na przykład nie daję, mówię że nie pójdę bo muszę swój etat wyrobić bo rachunków mi nikt nie popłaci jak sobie będę w domku siedzieć. no i próbują wtedy wygonić kogo innego ;P a niektórym to pasuje bo im nie zależy jakoś szczególnie.

co do umowy to też raz się dowiedziałam dwa dni przed końcem umowy że nowej nie dostanę. potworność, tym bardziej że mi naprawdę zależało wtedy. a szefowa tylko wzruszyła ramionami i powiedziała, że potrzebuje kogoś z grupą inwalidzką O matko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
07-24-2012 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 07-24-2012 12:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS