Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #862
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Wk.......wia mnie to, że alergia mnie tak wyjątkowo męczy, że nawet klimatyzcja w McDonaldzie w Katowicach doprowadziła mnie do ataku duszności (cholera jasna, klimatyzacji im się chce, ale odgrzybić jej to nie, preparat odgrzybiajacy ponoć nie jest wcale drogi..... mogłabym robić za testera z Sanepidu, jak gdzieś jest pleśń i wilgoć to się duszę, a jak nie to nic mi się nie dzieje), jeśli mi nie dadzą jutro końskiej dawki szczepionek, to będę kolejne 3 tygodnie kichać, smarkać i dusić się. Nie wiem czemu tak jest, może mi za małą dawkę ostatnio wypisali, w każdym razie jest gorzej niż rok- dwa lata temu Niezdecydowany

Ale cieszy mnie to, że zjechaliśmy na ,,naszą" wiochę akurat 3 dni przed dniami okolicznego miasteczka - Działoszyna - w sobotę gra tam Muzyka Końca Lata i Kult Serce (nawet moja 10-letnia kuzynka, kiedy usłyszała, że będzie grał Kazik, to aż zaczęła tańczyć po trawie na 10 sekund zapominając o osach, ktorych się panicznie boi i wszystkich terroryzuje swoim jęczeniem O matko) A w niedzielę Łowcy B i... Grzeszczakowa - błeh, na Łowców może się wybiorę, ale z Grzeszczakowej będę pitać 8 km dalej jak najszybciej Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
07-26-2012 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 07-26-2012 11:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS