Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zielonakredka Offline
ojtam ojtam.
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #928
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
w czerwcu umawiałam się z bratem, że jak przyjedzie do Polski to zabiorę się z nim z powrotem, jak już będzie wracał do Norwegii. ok, nie ma problemu. za każdym razem jak dzwonił, to było mu to przypominane. zaczęłam konkretnie oszczędzać, żeby nie wyciągać tam kasy od niego.. a on zamiast mnie, zabrał moją siostrę. jest mi strasznie przykro bo nie lubię tego, jak się nakręcam na coś, a potem ktoś mnie tak... wystawia.
teraz przyjedzie znowu, zostawia siostrę w Norwegii, a ja zastanawiam się co ze sobą zrobić przez ten czas, co on będzie w Polsce. nie chcę go widzieć jakoś.

ale przynajmniej umówiłam się z koleżanką na podróż stopem. nie jest to jakaś super-ekstra podróż, ale zawsze lepsze to niż spędzenie całych wakacji w domu. zaczynamy od wyjazdu do Katowic, potem mamy objechać całe Czechy, a wracając zahaczyć o Zakopane. oby się udało.
08-05-2012 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 08-05-2012 05:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS