Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
karski1 Offline
Banned

Liczba postów: 34
Dołączył: Aug 2012
Post: #975
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(08-15-2012 09:04 PM)nemezis871 napisał(a):  Do jasnej cholery doprowadzają mnie automaty na bilety autobusowe! W każdy normalny dzień, kiedy możesz iść do byle jakiego kiosku lub Żabki po bilet, to one wtedy działają, ale kiedy przychodzi święto, tak jak dzisiaj, to oczywiście jeden popsuty, drugi popsuty, a trzeci niby działa, ale na 13 monet (tak TRZYNAŚCIE) - jednozłotowych i dwuzłotówkę nie wypluwa tylko jednej złotówki. Stałam jak kretyn i wrzucałam po kolei całą zawartość portfela, by mi wydrukowało bilet. Innym, owszem, albo drukowało bez problemu, albo z jakimś fochem, ale drukowało, a mnie jak zwykle się uwzięlo i wypluwało mi te wszystkie trzynaście monet (nawet mi jakaś dziewczyna zamieniła, bym spróbowała z jej kasą) i nie wydrukowało, bo się panu automatowi najwyraźniej nie podobały moje pieniądze. Brakowało 50 groszy do biletu, ale za Chiny Ludowe nie przyjmie i już. Wkurzyłam się, bo mi się mało uśmiecha po 2-3 razy dziennie dopłacać po 70 groszy u kierowcy, a na dodatek kierowca był wredny i nie otworzył mi drzwi z przodu, koło siebie i na bezczela pojechałam na gapę, z jakiej paki mam dopłacać? Bo oni nie potrafią utrzymać automatów w dobrym stanie?

Wiem coś o tym. W Krakowie specjalnie automaty biletowe są nieczynne aby kupować droższe bilety u kierowcy :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-22-2012 05:52 PM przez Pasażerka.)
08-16-2012 07:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - karski1 - 08-16-2012 07:55 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS