Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1063
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Za to dzisiaj mnie mocno wkurzył jakiś palant. Sytuacja wygląda tak: chodzę po Zagórzu całym z tymi ulotkami i je zatykam za wycieraczki samochodów, nawet mi to bardziej pasuje niż chodzenie po przystanku i wręczenie przechodniom, bo samochody nia marudzą, nie odmawiają, poza tym mogę sobie w tym czasie muzykę załączyć, ani nie mam stresa, że szefunio wyjrzy z okna czy sie nie opieprzam (a nie opieprzam się, serio je roznoszę, tylko w polowie sobie zawsze robię gdzieś 10-15 minutową przerwę na śniadanko Duży uśmiech). Podchodzę pod jakiś blok, a tam stoją jacyś dwaj kolesie w wieku powiedzmy między 22-26. Widzi palant jeden, że chodzę i zatykam te ulotki wszędzie, tak? To nie może uprzedzić, kiedy przechodzę obok: ,,Proszę nie wtykać tych ulotek, tam za wycieraczki tej czerwonej Alfy" , tak? Jakby mi pokazał i poprosił, nie widzę problemu, zdarzało się. To nie, kretyn jeden nie odezwię się w porę, a później wydziera ryja na pół osiedla,, ej ty, nie wciskaj mi tych śmieci tam!" Nosz ku.... myśli, że jak ma Alfę, to może ludźmi pomiatać? Nie można było od razu?! Ja mam cholera wiedzieć czyje to auto?! Kazałam palantowi wydrukować sobie napis: samochód jaśniepanicza, ulotek nie chcę. ZłyZłyZły Życzę mu, by tak na emerytutę dorabial i spotkał się z taką samą wrażliwością.

I też apropos ulotek, wczoraj też je roznosiłam po samochodach, tylko wczoraj bliżej banku, kończę robotę a szefunio oddziału do mnie: Wie pani, na drugi raz, jak będzie pani widziała srebrnego mercedesa, to proszę tam nie wkładać ulotek, to moje auto O matkoO matkoO matko

Mało nie ryknęłam śmiechem na cały oddział, chciał zaszpanować, czy mi pokazać miejsce w szeregu, że jest maks 10 lat starszy i jeździ mercem? Jeju... uwielbiam takich: typ pewnego siebie przystojniaczka, który najwyraźniej rozstawia po kątach. Ale generalnie nie jest źle w tej robocie Oczko A na pewno jest plus - schudłam już od tego dreptania kilometrów Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
08-29-2012 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 08-29-2012 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS