Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1159
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
A ja miałam dzisiaj słodko-gorzki dzień, a w zasadzie gorzko-słodki...

Rano musiałam się zwlec z łóżka o 7.15, bo na 9.30 jechałam z Tatą do Krakowa do Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej wyrwać moją ostatnią ósemkę. Przyjechaliśmy na miejsce, wchodzę do gabinetu, a jakaś stażystka mi oświadcza, że to jest zabieg, który będzie trwał co najmniej godzinę, więc mi tego dzisiaj nie zrobią. Ostatecznie chirurg stwierdził, że to zrobi. Okej. Siedzę dalej w tym fotelu, a po 10 minutach się dowiaduję, że mi tego nie zrobią, bo mam nieuzupełnioną kartę Zły Dzwoniłam do tej pieprzonej kliniki na początku września, tłumaczyłam kobiecie z recepcji jak wygląda sprawa - że ząb rośnie poziomo, że usunięcie będzie długo trwało, że byłam u tego lekarza w Bochni, ale tu nie był w stanie przeprowadzić zabiegu i kazał mi się zgłosić do UKS. Na co pani sprawdziła, że byłam u nich już w 2004 roku, więc wystarczy jak przyjdę i doktor przeprowadzi zabieg. Okazuje się jednak, że nie! Kolejny termin mam na 15.10. na 15 - poniedziałek. Na jednej uczelni mam wtedy wolne, ale na drugiej pewnie będę się musiała urwać z zajęć ZłyZłyZły

Co do słodkiej części dnia - mój brat pojechał ze znajomymi do Zakopanego i poprosiłam go, żeby wysłał mi kartkę Limby. W środę rano do mnie dzwonił, żeby się upewnić czy dobrze zapamiętał. Tyle, że obudził mnie tym telefonem i rozmawiałam z nim półprzytomna. Dzisiaj wrócił i mi mówi, że pani na poczcie na niego nakrzyczała, że żadnych pozdrowień nie napisał, a on jej tłumaczył, że ja taką chciałam, to wysyła pustą.
TAK! MÓJ BRAT WYSŁAŁ MI PUSTĄ KARTKĘ. Tylko adres i znaczek. PRIORYTETEM! CyklopCyklopCyklop No padłam jak mi to powiedział i się pytam, dlaczego nie napisał chociaż "Pozdrowienia z Zakopanego", a on mi na to, że przecież jak dzwonił i pytał co ma mi tam napisać, to powiedziałam, że nic SzczęśliwySzczęśliwy
Kartka doszła dzisiaj - zdążył ją przechwycić i napisać "Pozdrowienia z Zakopanego przesyła DAMIAN : )" Duży uśmiech

Cały czas się śmieję, jak wyobrażę sobie minę pani z okienka Cyklop

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-28-2012 09:13 PM przez get_me_out.)
09-28-2012 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - get_me_out - 09-28-2012 09:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS