Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #1161
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
wnerwił mnie znajomy, bo nie dość że mi ciągle gada że jestem leniem, że mam mało czasu na naukę to jeszcze mi capsami napisał że czas poświęcony na naukę na egzamin państwowy na marzec w godz 17.00-20.00 to mało. Wg niego poiwnam ryć co najmniej od 16 do 24 codziennie, sorry ale ja pracuję :/ i to nie w swojej firmie żeby robić co chcę, tylko muszę na 7 do pracy iść wyspana i przytomna, może komuś 4 h snu starczą, ale mnie NIE.
Nie lubię jak ktoś tam totalnie mierzy ludzi swoją miarą, napisałąm mu to a on odarował czy chcę zdać DiabełDiabeł i jeszcze żebym się odcieła od znajomych bo on tak zrobił i dzięki temu zdał, no ciekawe bardzo DiabełDiabełDiabeł
także myślę że z tym panem już znajomość czas zakończyć.
Nawet jego własne dzieci po jego rozwodzie się od niego odwróciły - a z tego co mi mówił to odd nich mega wymagał, a jak mówił i m to co mnie to się nie dziwię.
Przepraszam za ten wywwód ale musiałam to wyrzucić z siebie Podejrzany

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
09-29-2012 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-29-2012 12:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS