Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1163
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ucząc się systematycznie trzy godziny dziennie, nawet robiąc sobie wolne w piątek czy sobotę, idzie się w tyle miesięcy chyba nawet chińskiego w podstawowym zakresie nauczyć, a już z pewnością perfect jakiegoś innego obcego języka, więc Twój kolega jest a) albo bardzo tępy - typ gościa, który w szkole miał same piątki, ale musiał na nie kuć jak osioł, bo to co innym przychodziło w dwie godziny, niektórym nawet w godzinę, jemu przychodziło w 5, albo b) jest typem, który się za bardzo wszystkim przejmuje. Też miałam takie koleżanki na roku, które, kiedy sylabus na egzamin ze staropolskiej obejmował 250 pozycji + 50 dodatkowych, to one czytały te 250 pozycji + 100 dodatkowych, a później po egzaminie narzekały, że im się wszystko popieprzyło - no się nie dziwię O matko Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, nienawidzę czegoś takiego, każdy przecież wie jakim tempem się uczy.
Ale ja zawsze miałam problem odwrotny Cyklop Jako, że studiując dwa kierunki MUSIAŁAM nauczyć się nauki selektywnej i uczyłam się tego co najważniejsze, bo sorry, jak bym miała przeczytać sylabusy z lit. xx wieku, które miały po 300 pozycji, to bym na pozostałe 7 egzaminów musiała się zacząc uczyć jeszcze chyba w liceum, za to mój chłopak, potrafił się na jeden egzamin uczyć dwa tygodnie i mnie później szlag trafiał, bo ja się chciał spotkać, a on " no przecież mamy egzamin!" O matko No, bo ja nie miałam siedmu innych Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2012 08:58 PM przez nemezis871.)
09-29-2012 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-29-2012 08:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS