Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #1164
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Drak, Nemezis - ten koleś jest mega wymagający zarówno od siebie jak i od innych. Ja mam wrażenie, że dla niego fakt, iż gdyby się nie udało zdobyć tych uprawnień od razu to jedynym wyjściem by było samobójstwo. Bo jak tu żyć bez uprawnień z wyceny :> Idąc jego torem myślenia mam wywalić do kosza kosmetyki, płyty, filmy, książki, kartki do kosza i tylko się uczyć :/ co za debil.Ninja

Nauki na egzamin jest bardzo dużo, egzamin jest trudny i hmmm...subiektywny, ale cóż. Jakoś dam radę, ludzie to zdają bo 3, 4 i czasem więcej razy Uśmiech


to tka jakby się świat skończył bo oblaniu egzamu na prawo jazdy Szczęśliwy

poza tym dziś mnie jeszcze wk.... znajoma co mi zrobiła wywód na mailu, że jej nie doceniam, że uważam że jest idiotką, że mi się jej nie chciało do auta odprowadzić jak nie miała parasola przy sobie - wyciągła sprawę sprzed 2 tygodni :/ a wtedy ja się bardzo źle czułąm i dlatego byłam taka zniechęcona a już tego NIE widziała. Ludzie doprawdy są mega....
chyba czas na remanent w życiu.

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
09-30-2012 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 09-30-2012 10:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS