Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1175
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Co za bezsens Smutny Zarejestrowałam się w urzędzie, wiec w sumie dobrze, bo ubezpieczona już jestem, ale pośrednik nie miał dla mnie żadnej oferty na tę chwilę Smutny Tak mi się smutno zrobiło, że nie jestem potrzebna, że aż sobie kupiłam 15 deko krówek i ligola na pocieszenie (ten rodzaj jabłek Język jakby się kto zastanawiał co to, uwielbiam je - twarde, lekko kwaśne, a niektóre smakiem nawet przypominają gruszki od dziadków z działki). Ale cieszy mnie, że mój brat dostał pracę. W myjni samochodowej, ale w koncu jest zaraz po technikum i nie oczekiwał nie wiadomo czego
A poza tym mam fajnego ,,teścia" był na miesiąc w Szwajcarii i mi chłopak przyniósł od niego prezenty z wyjazdu - trzy koszulki, wszystkie pasują rozmiarem, mają bardzo ładne fasony.... i dodały koloru mojej szafie Szczęśliwy Jedna żółta, druga pomarańczowa z twarzą jakiejś seksbomby, a trzecia.... ciemnoróżowa - malinowa. Mało się nie obaliłam widząc ten róż, bo general nie różu nienawidzę, ale ma najładniejszy fason z nich trzech, nie chciałabym ,,teściowi" ani chłopakowi zrobić przykrości, a jeszcze skoro o dziwo ten malinowy kolor mi pasuje... no to noszę. Jakkolwiek najfajniejsza pomarańczowa Oczko

A i cieszy mnie, że dostałąm wypłatę od tego gościa od precli. Niewiele, ale zawsze coś, a na dodatek od poniedziałku i udało mi się sprzedać zestaw wycofanych próbek z FM na allegro = kolejna kasa wpłynie.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2012 03:26 PM przez nemezis871.)
10-01-2012 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-01-2012 03:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS