Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zielonakredka Offline
ojtam ojtam.
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1176
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
pierwszy dzień na uczelni... hmm.. ponad 70 osób na roku, ale w mojej grupie 16. ludzie nawet fajni się wydają, jacy są naprawdę - okaże się jutro.
wszystkie wykłady/ćwiczenia po angielsku. fajnie nawet. Duży uśmiech mam genialny przedmiot, a nawet dwa: literatura Wielkiej Brytanii i Historia i Kultura Wielkiej Brytanii.. Reszta normalna, jak na każdej filologii. ale się cieszę, taki jakby nowy start. zobaczy się jak to będzie, aczkolwiek już wiem, że jeśli uda mi się przebrnąć ten rok to wybiorę sobie specjalizację literacko - kulturową. nie dość, że naprawdę ciekawe to jeszcze super brzmi. no cieszę się bardzo, chociaż to będzie ciężki rok. ale 'nobody said it was easy'. i praca sama się znajduje teraz. korepetycje z angielskiego, ćwiczenia do odrobienia, dodatkowo może będę pracować w pewnej redakcji, pisać artykuły.. czyli to, co w sumie zawsze chciałam robić.. Oczko

cieszy mnie mniej to, że coś jest nie tak z moim słuchem i jestem skazana do końca życia na aparat słuchowy. i cena aparatów też mnie dobija, chociaż część sponsoruje NFZ, część może się uda od pewnej fundacji, ogólnie panie ze SłuchMed'u są cudowne, stają wręcz na głowie żeby załatwić te aparaty za darmo. i dzisiaj mnie i moją mamę odwiozły nawet na pociąg bo spory kawał od poradni. jejku, nie spodziewałam się, że tacy mili ludzie pracuję w takim miejscu i może im aż tak bardzo zależeć na pacjentach. wow.
10-01-2012 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 10-01-2012 06:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS