Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1243
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ahahah Fafik Duży uśmiech Tak bym nazwała psa, gdybym go miała Duży uśmiech

Agato, obie mamy dzisiaj pecha do kompa! Mój był dzisiaj wyjątkowo złośliwym bydlakiem! Miałam termin zlecenia wprawdzie na jutro, ale już kolejne mnie goni i jutro już chciałam popracować nad tym największym i mieć czas już tylko na to, wiec dzisiaj pisałam 10 precli po 2 tysiące znaków o ogrodnictwie - w sumie jakieś 8 ston. Miałam jakieś 1500 znaków (nieco ponad pół strony) do konca, kiedy usłyszałam, że leci Jeden z Dziesięciu, zapisałam więc i poszłam oglądać... wracam i się okazało, że mi się zaciął o.o, odzyskiwanie nic nie dało i mi wcięło ostatnie plółtorej całych precli ZłyZłyZły Klęłam tak, że aż opiernicz dostałam od matki, ale jak mi drugi raz wcięło w momencie, kiedy chciałam zapisać pod koniec ostatniego precla to już naprawdę szewc by się nie powstydził ZłyZły W rezultacie przez te dziadostwo przez godzinę pisałam to co mialam dokonczyc w 5 minut i trzy razy skrobałam dwa te same precle - diabli by nadali. Mój Asus dzisiaj na kopniaka zasługuje, a nie buziaczka.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-24-2012 07:33 PM przez nemezis871.)
10-24-2012 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-24-2012 07:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS