Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #1279
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
w Gdańsku za tymczasową koronę zapłacę jutro 300zł. normalna porządna korona to już wyższy wydatek, ale aktualnie nawet gdyby mnie było stać to nie dałoby rady, no bo jednak bez jedynki ciężko funkcjonować normalnie a jej zrobienie mogłoby być możliwe jakby mi się wygoił i nos i cała ta krwawa miazga wokół dziąseł O matko

a co się stało to szkoda gadać, żenada. było ciemno i mokro, potknęłam się na przystanku o bardzo przemyślaną poprzeczkę przy ziemi między słupkami no i... bęc.

bardziej mi żal, że musiałam zrezygnować z jutrzejszego wyjazdu do Włoch. i że nie mogę nigdzie wychodzić, bo czuję się o niebo lepiej niż wyglądam. trochę obolała jestem, jeść nie mogę, śmiać się nie mogę, ale jak na cała sytuację to i tak wyszłam obronną ręką.

ale wizyta na pogotowiu to była dla mnie trauma. 5h czekałam, musiałam znosić tę opryskliwość i znieczulicę, słuchać krzyków i awantur nie tylko ze stron przychodzących, ale i personelu... matko, mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz kiedy byłam na pogotowiu...

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
11-06-2012 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-06-2012 11:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS