Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1327
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Cytat:jedynie ok był barszcz czerwony bo to był gorący kubek

Na mojej studniówce było na odwrót Szczęśliwy Tzn na dwóch na jakichś byłam Szczęśliwy Bo byłam dwa miesiące pod rząd na różnych studniówkach w tej samej restauracji. Najpierw w styczniu z kumplem z klasy przyjaciółek, a później na swojej. I na tej pierwszej - skoro barszczyk pachniał ładnie, to go wypiłam... I w sumie był smaczny i zjadliwy, ale okazało się wtedy, że nie mogę jeść zbyt mocno doprawianego barszczyku O matko Chyba pierwszy raz w życiu miałam paskudną zgagę i to akurat na studniówce przyjaciółek. Na szczęście koleżanki były z bio-chema i szybko się połapały czym to zneutralizować - poleciały po miętę i jak ją wypiłam, to mi przeszło Oczko Ale dobre półtorej godziny miałam z głowy, a kolega z którym byłam na tej studniówce wpadł w panikę, bo nie wiedział co robić Szczęśliwy
Reszta dań była smaczna, jakkolwiek niektórych nawet nie próbowałam, np. jakiegoś bograczu serwowanego o drugiej w nocy, bo sorry... druga w nocy to nie jest dobra pora na jedzenie czegoś gorącego.

Jak łatwo się domyślić, miesiąc później na mojej studniówce już nie dotknęłam tego barszczu Oczko
Dodam jeszcze, że można też było zamówić zestaw wegetariański -np. zamiast kotleta schabowego dostawało się kotleta serowego - też dobre.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-14-2012 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-14-2012 11:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS